شبکه کشاورزی ایران | دولت نسبت به حمایت از زنان کارآفرین در بخش کشاورزی و صنایع غذایی متعهد است

تاریخ خبر: // کد خبر: 53487 // //

دولت نسبت به حمایت از زنان کارآفرین در بخش کشاورزی و صنایع غذایی متعهد استخبر _ وزیر کشاورزی و مواد غذایی کانادا گفت: دولت این کشور همچنان نسبت به ایجاد یک اقتصاد متنوع و فراگیر و حمایت از زنان کارآفرین در بخش کشاورزی و صنایع غذایی متعهد است.

زنان کارافرین

وزیر کشاورزی کانادا؛

دولت نسبت به حمایت از زنان کارآفرین در بخش کشاورزی و صنایع غذایی متعهد است

وزیر کشاورزی و مواد غذایی کانادا گفت: دولت این کشور همچنان نسبت به ایجاد یک اقتصاد متنوع و فراگیر و حمایت از زنان کارآفرین در بخش کشاورزی و صنایع غذایی متعهد است.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از Thepoultrysite، ماریا کلود بیبیو، همچنین به برنامه جدید سازمان اعتبارات کشاورزی کانادا (FFC) برای حمایت از کارآفرینان زن در بخش کشاورزی و صنایع غذایی اشاره کرد. این برنامه شامل ارائه کمک های مالی مورد نیاز برای رشد کسب و کار زنان کارآفرین و به دست آوردن فرصت توسعه می شود.

همچنین کسب سرمایه مورد نیاز از طریق وام کارآفرینی زنان، برگزاری دوره های یادگیری پیشرفته، مشارکت با گروه های دیگر و برقراری ارتباط آنلاین برای حمایت از آنها از دیگر موارد این برنامه به شمار می رود.

FCC در سه سال گذشته ۵۰۰ میلیون دلار بودجه به زنان کارآفرین اختصاص داده است. برنامه FCC برای زنان کارآفرین بخشی از استراتژی دولت کانادا برای کارآفرینی زنان است.

دولت کانادا با اختصاص بودجه ۲ میلیارد دلاری به این برنامه، به دنبال افزایش دو برابری کسب و کارهایی است که توسط زنان اداره می شوند.


منبع :: http://agna.ir

برچسب های خبر: ,,,


آخرین اخبار

پربازدید