تاریخ خبر: // کد خبر: 96392 // //

۲۷ اردیبهشت فرصتی برای تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی

مدیرکل امور عشایر فارس با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت روز “ارتباطات و روابط عمومی، گفت: این روز فرصتی است که نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان یه هنر در جامعه تبیین کنیم

۲۷ اردیبهشت فرصتی برای تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایرفارس، مدیر کل امور عشایر فارس در جلسه شورای راهبردی روابط عمومی این دستگاه که همزمان با ۲۷ اردیبهشت  روز “ارتباطات و روابط عمومی” در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، گفت: این روز فرصتی است که نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر در جامعه تبیین کنیم. روح الله بهرامی روابط عمومی را عملی ممتد، مداوم و طرح ریزی شده عنوان کرد که از طریق تفاهم بین ذینفعان موجب رضایت و پیشرفت سازمانی می شود. وی با گرامیداشت و تبریک این روز به همه تلاشگران عرصه  روابط عمومی، گفت: روابط عمومی یک شیوه تصمیم گیری است که وظیفه ایجاد روابط و منافع سازمان ها و مخاطبان آنها بر اساس ارسال اطلاعات اخلاقی و قابل اعمتاد را بر عهده دارد.
مدیرکل امور عشایر فارس روابط عمومی را به عنوان ششمین شغل پر استرس دنیا تلقی کرد و خاطر نشان کرد: یکی از وظایف روابط عمومی شناسایی و کنترل آسیب ها در یک سازمان است که  یاید برای برطرف کردن آنها تلاش شود تا مجموعه به اهداف سازمانی خود برسد.   وی روابط عمومی را به عنوان یک ضرورت در یک سازمان و مجموعه عنوان کرد که باید به آن توجه ویژه ای کرد، افزود: روابط عمومی در خود مدیریت است نه در بیرون از مدیریت و از مدیریت جدا نیست و جزء لاینفک سازمان می باشد. بهرامی ابراز داشت: روابط عمومی در یک  مجموعه باید صلاحیت، صمیمیت و انجام کار را در خود بررسی کند تا در پیشبرد اهداف سازمانی نقش بسزایی داشته باشد . در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های مجموعه همکاران روابط عمومی اداره کل امور عشایر تقدیر به عمل آمد.

خبر جدید   دو میلیون ۷۰۰ هزار راس دام عشایر تحت پوشش بیمه قرار گرفت

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ۲۷ اردیبهشت فرصتی برای تبیین نقش و جایگاه روابط عمومیآخرین اخبار

پربازدید