تاریخ خبر: // کد خبر: 107814 // //

۱۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای بهرمندی ۴۲۰ خانوار از آب آشامیدنی

مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: سه پروژه بزرگ تامین آب شرب پایدار در مناطق عشایری این استان با اعتبار ۱۵۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسند.

۱۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای بهرمندی ۴۲۰ خانوار از آب آشامیدنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر ایلام،   علی سلیمی با بیان این مطلب افزود: از اعتبارات آبرسانی به عشایر از محل بند ه تبصره ۴ بودجه سنواتی ۱۵۶ میلیارد ریال به این استان اختصاص داده شده است. وی ادامه داد: این سه پروژه شامل: پروژه تامین آب شرب عشایر مستقر در ارتفاعات بانکول با بهره مندی ۲۵۰ خانوار و پیشرفت فیزیکی ۷۸ درصدی، پروژه تامین آب عشایر سیاهگل، پلیه، روان و چشمه مهرو با بهره مندی ۱۳۰ خانوار و پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی و تامین آب منطقه عشایری تیمه و زیتون با بهره مندی ۵۰ خانوار و پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی می باشند.
سلیمی یادآور شد: این اعتبارات برای اولین بار به سازمان امور عشایر اختصاص یافته و در سال جاری نیز با تخصیص اعتبار نسبت به اجرای پروژه های بیشتری برای تامین آب عشایر استان اقدام خواهد شد. مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: مبلغ ۱۵۰۰ میلیون ریال نیز برای مطالعه تامین آب شرب عشایر تخصیص داده شده که در حال حاضر مشاور طرح انتخاب و ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

خبر جدید   کنگره ۳۷۶ شهید عشایری کهگیلویه و بویراحمد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ۱۵۶ میلیارد ریال اعتبار برای بهرمندی ۴۲۰ خانوار از آب آشامیدنیآخرین اخبار

پربازدید