تاریخ خبر: // کد خبر: 66759 // //

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی انبارهای طریق القدس تخصیص داده شد

اختصاصی/ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان گفت: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران طی بازدید از پتانسیل های بندر چابهار ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی انبارهای طریق القدس بند چابهار تخصیص داد. انبارهای طریق القدس بالغ بر ۱۵۰ هزار تن ظرفیت دارد و درصورت نوسازی می توانیم بخش عمده ای از کالاهای اساسی را از طریق بندر چابهار وارد کشور کنیم.

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی انبارهای طریق القدس تخصیص داده شد

             غلامعلی گنجعلی در گفت وگو با غلات نیوزعنوان کرد: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران طی سفری که به منظور براورد امکانات و پتانسیل های بندر چابهار در راستای واردات کالاهای اساسی داشت از اسکله بندر شهید بهشتی چابهار بازدید نمود و این وعده را داد که بخشی از کالاهای اساسی از طریق بندر چابهار وارد کشور شود.
وی افزود: همچنین طی این بازدید در راستای بررسی زیرساخت های حوزه حمل و نقل و انبارها نشستی با حوزه حمل و نقل در خصوص افزایش ناوگان حمل و نقل برای حوزه چابهار و ارسال کالا از چابهار به استان های حوزه جنوب شرق کشور برگزار گرید.
گنجعلی با اشاره به بازدید یزدان سیف از انبارهای طریق القدس بندر چابهار عنوان کرد:  این بخش از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است که متاسفانه سالها بلااستفاده مانده  و توسط مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران دستور بازسازی آن صادر شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین طی این سفر دستور واردات سه کشتی کالای اساسی به کشور از طریق بندر چابهار از سوی سیف صادر شد که بر مبنای آن دو فروند کشتی شکر هرکدام به ظرفیت ۶۰ هزار تن ( مجموعا ۱۲۰ هزار تن)  و یک فرورند کشتی ۲۰ هزار تنی برنج از ۲۰ تا ۳۰ مهرماه وارد بندر چابهار خواهد شد.
 
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی انبارهای طریق القدس تخصیص داده شد

خبر جدید   بیشترین صادرات آرد به کشور عراق از آن ماست


آخرین اخبار

پربازدید