|کرمان سومین استان در جدول خرید گندم کشور | اخبار کشاورزی | شبکه کشاورزی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 39083 // // // //

کرمان سومین استان در جدول خرید گندم کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایرانکرمان سومین استان در جدول خرید گندم کشور از تاریخ ۱۵ فروردین ماه که فصل برداشت گندم در کشور آغاز شده، تاکنون شرکت غله استان کرمان بیش از ۶۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه را خریداری و ذخیره سازی کرده است. به گزارش روابط عمومی

کرمان سومین استان در جدول خرید گندم کشور

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایرانکرمان سومین استان در جدول خرید گندم کشور

از تاریخ ۱۵ فروردین ماه که فصل برداشت گندم در کشور آغاز شده، تاکنون شرکت غله استان کرمان بیش از ۶۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه را خریداری و ذخیره سازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، مجید نژاد بیگلری، مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمان با بیان مطلب بالا گفت: سال گذشته تا این تاریخ جمعاً مقدار ۲۷ هزار و ۷۹۷ تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده بود که نشان دهنده افزایش ۱۱۰ درصدی خرید در سالجاری می باشد.

نژاد بیگلری در خصوص رقم پرداختی به کشاورزان گفت: تاکنون کلیه مطالبات کشاورزان عزیز بابت بهای گندم هایشان به روز پرداخت شده که مبلغ ریالی کل آن حدود ۷۰۰ میلیارد می شود.

مدیر کل شرکت غله استان کرمان با اشاره به فعالیت ۲۵ مرکز خرید دراستان گفت: این مراکز تاکنون تعداد ۸۳۰۰ محموله گندم کشاورزان را با دقت در افت زنی تحویل گرفته اند.

نژاد بیگلری میانگین افت مفید و غیر مفید گندم های خریداری شده را حدود ۹/۰ درصد (نه دهم) اعلام کردو افزود: در حال حاضر استان کرمان پس از استانهای خوزستان و فارس سومین استان در جدول خرید گندم است.

 

منبع:http://gtc-portal.com/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=1235&newsview=7332

Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
خبر جدید   برگزاری دوره آموزشی بهره برداری از محصولات فرعی جنگلی و مرتعی


آخرین اخبار

پربازدید