تاریخ خبر: // کد خبر: 106529 // //

پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کره

مشاور وزیرجهاد کشاورزی ومدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی دربازدید ازبزرگترین دامداری شهرستان پیشوا از پیگیری وزارت جهاد کشاورزی درخصوص تسهیل روند تامین و توزیع نهاده های دامی خبر داد وگفت: ایجاد کارخانه تولیدکره گام مهمی در رفع وابستگی کشور به واردات کره و هم چنین کمک به منابع ارزی کشور است.

پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کره

پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کره مشاور وزیرجهاد کشاورزی ومدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی دربازدید ازبزرگترین دامداری شهرستان پیشوا از پیگیری وزارت جهاد کشاورزی درخصوص تسهیل روند تامین و توزیع نهاده های دامی خبر داد وگفت: ایجاد کارخانه تولیدکره گام مهمی در رفع وابستگی کشور به واردات کره و هم چنین کمک به منابع ارزی کشور است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، قدسی مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرکل امور استان ها با همراهی ذوالفقاری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با سفر به شهرستان های پیشوا و پاکدشت از پروژه های شاخص جهش تولید در این منطقه بازدید کردند. قدسی در بازدید خود از گلخانه های دو شهرستان شرق استان تهران گفت: کشت های گلخانه ای به منظور تولید محصولات سبزی و صیفی و گل های شاخه بریده در راستای ارزآوری و صادرات باید توسعه پیدا کند. وی بر حمایت دولت از تکثیر و ازدیاد محصولات گلخانه ای به روش کشت بافت و جلوگیری از واردات و خروج از از کشور تاکید کرد. قدسی هم چنین در ادامه سفر خود به پاکدشت از واحد سردخانه ۱۴هزارتنی بازدید کرد و گفت: وزارت جهاد کشاورزی از زنجیره های تولید و اشتغال بخش کشاورزی درجهت عرضه به موقع در بازارهای داخلی و خارجی حایت می کند. مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرکل امور استان ها ی وزارت جهاد کشاورزی در بازدید از بزرگترین دامداری شهرستان پیشوا از پیگیری وزارت جهاد کشاورزی درخصوص تسهیل روند تامین و توزیع نهاده های دامی خبر داد. وی از دامپروری شمه شیر واقع در شهرستان پیشوا نیز بازدید و بر حمایت همه جانبه وزارت جهاد کشاورزی و دولت از بخش های صنایع تبدیلی و تکمیلی تاکید کرد. قدسی با ابراز رضایت از ظرفیت و پتانسیل های بخش کشاورزی استان تهران، ایجاد کارخانه تولید کره را گام مهمی در رفع نیاز کشور به واردات کره و هم چنین کمک به منابع ارزی کشور عنوان کرد.

خبر جدید   ۸ تغییرکاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی لواسان تخریب شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید منبع :: پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کرهآخرین اخبار

پربازدید