تاریخ خبر: // کد خبر: 97197 // //

نتایج نهایی استخدام در امور عشایر پس از انجام مصاحبه ها اعلام می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران گفت: نتایج نهایی استخدامی ادارات تابعه استانی سازمان امور عشایر، پس از پایان مصاحبه ها اعلام می شود.

نتایج نهایی استخدام در امور عشایر  پس از انجام مصاحبه ها اعلام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، بهرام میرآخورلی اظهار داشت: با همت و تلاش ریاست محترم سازمان امور عشایر و همکاران معاونت دفتر فن آوری و امور اداری، در سال گذشته مجوز استخدام ۲۱۰ نفر نیرو برای حوزه ستادی و استانی امور عشایر کشور گرفته شد. وی افزود: از این تعداد  189 نفر سهمیه امور عشایر استانها بود که آزمون آن در سال گذشته برگزار شد و ۲۱ نفر هم سهمیه ستاد مرکزی در نظر گرفته شده که امسال از طریق آزمون استخدامی کشوری جذب می شوند.
میراخورلی بیان داشت: بعد اعلام سه برابر ظرفیت داوطلبان حائز رتبه قبولی در سال گذشته، بخشی از مصاحبه ها انجام شد که مواجه شدیم با بیماری کرونا و حدود ۵۰ درصد آن باقی مانده که با مجوز جدیدی که از سازمان استخدامی کشور گرفته ایم به زودی بقیه مصاحبه ها نیز آغاز و انجام می شود. معاون سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: ما نتایج این مصاحبه ها را به سازمان استخدامی  کشور اعلام  و نتایج  نهایی و قبول شدگان به استانها از سوی این سازمان  اعلام خواهد شد و در مرحله بعدی نسبت به جذب آنان اقدام می شود.
وی اضافه کرد: با هماهنگی ای که با سازمان امور استخدامی کشور صورت گرفت قرار است برای امسال هم سهمیه ای به سازمان امور عشایر اختصاص داده شود که چنانچه این اتفاق روی دهد بلافاصله اعلام  و استخدام جدید هم صورت خواهد گرفت. میراخورلی گفت: ضمناً ۲۱ نفر سهمیه سازمان امور عشایر هم در سال گذشته به خاطر مشکلات تامین اعتبار به تاخیر افتاد که به زودی استخدام این ۲۱ نیرو هم انجام خواهد شد.
 

خبر جدید   عشایر از منابع طبیعی استفاده بهینه می کنند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: نتایج نهایی استخدام در امور عشایر پس از انجام مصاحبه ها اعلام می شودآخرین اخبار

پربازدید