تاریخ خبر: // کد خبر: 81602 // //

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد :

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد :

معاون  وزیر  جهاد  کشاورزی  اعلام  کرد :

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد : تعاون روستایی بالاترین رتبه فروش در شبکه بورسی کشور را دارد ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: تعاون روستایی ایران بالاترین رتبه فروش در شبکه بورسی کشور و بهترین عملکرد در خرید توافقی و حمایتی از کشاورزان را دارد.

به گزارش پات، حسین شیرزاد مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در گردهمایی مدیران ستادی تعاونی های روستایی کشور که در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد، اظهار کرد: تعاون روستایی ایران در سال ۹۸ توانست به دستاوردهای بسیاری دست پیدا کند.

خبر جدید   معاون وزیر جهاد کشاورزی گزارش داد ؛

وی افزود: این دستاوردها، کنترل سونامی گوجه فرنگی، جلوگیری از سقوط قیمت زعفران و رابطه مستقیم با بازار بورس کالا بود.

شیرزاد خاطر نشان کرد: هم افزایی در راستای اصلاح ساختار شبکه های تعاون روستایی و اصلاح ساختار حاکمیت شرکت صندوق تعاون ایرانیان از اقداماتی بود که تعاون روستایی ایران توانست به آن دست پیدا کند.

خبر جدید   جلسه شورای مرکزی نظام های صنفی و کشاورزی کشور برگزار شد:

وی تاکید کرد: تعاون روستایی ایران بالاترین رتبه فروش در شبکه بورسی کشور و بهترین عملکرد در خرید توافقی و حمایتی از کشاورزان را دارد.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران افزود: شیر خشک، خرما، زعفران و رب گوجه را در شرکت های کالایی بورس هم بخش داخلی و هم صادراتی وارد کردیم و هشت محصول دیگر هم در تدارک برای ورود به بورس هستند.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد :

خبر جدید   به بار نشستن برنامه هدفمند سازمان مرکزی تعاون روستایی در جهت ساماندهی واحدهای اعتبار ی


آخرین اخبار

پربازدید