تاریخ خبر: // کد خبر: 102854 // //

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در سانحه تصادف رانندگی درگذشت

رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی درگذشت مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش در سانحه دلخراش تصادف رانندگی را تسلیت گفت.

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در سانحه تصادف رانندگی درگذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد شب سه شنبه ۱۰ تیر ماه در یک سانحه دلخراش تصادف رانندگی به همراه همسر و دو فرزند دخترش جان خود را از دست دادند.  کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی درگذشت مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد و همسر و دو فرزندش در این سانحه دلخراش تسلیت گفت.

خبر جدید   دانش آموزان عشایری دزفول نیازمند چادر و کانکس هستند

متن پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به این شرح است :
  انّا لله و انّا الیه راجعون “همه از خداییم و به سوی او باز می گردیم” با اندوه و تاثر فراوان، خبر ناگوار درگذشتِ مهندس “بهمن آزادی” مدیرکل فقید، خدوم و بی ادعای امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد، همسر و دو فرزند دختر ایشان بر اثر سانحه دلخراش تصادف رانندگی را از صمیمِ قلب به جامعه عشایری استان، مسوولان استانی و خانواده و اقوام معزز مرحوم تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای روح درگذشتگان آمرزش و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و سلامتی مسئلت می نمایم . خدمات ماندگار آن مرحوم به جامعه‌ عشایری استان‌ تا همیشه در یاد و خاطره ها باقی خواهد ماند.                          کرمعلی قندالی                       رئیس سازمان امور عشایر ایران
 

خبر جدید   حضور موثر جامعه عشایری در طرح های اشتغال پایدار و فراگیر

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در سانحه تصادف رانندگی درگذشتآخرین اخبار

پربازدید