تاریخ خبر: // کد خبر: 123157 // //

محمودزاده در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: در بودجه ۱۴۰۰ بیش از ۱۳هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت آبیاری نوین ، بازسازی قنوات و نخیلات و خرید مالچ به بودجه اضافه شده است.

با حضور نایب رئیس اول و تعدادی از اعضاء کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و نماینده مردم شهرستانای بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی از پتانسیل های بخش کشاورزی شهرستان های شرقی استان کرمان بازدید شد.

محمودزاده در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت:  در بودجه ۱۴۰۰ بیش از ۱۳هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت آبیاری نوین ، بازسازی قنوات و نخیلات و خرید مالچ به بودجه اضافه شده است.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: سفر به استان کرمان دوازدهمین سفر استانی این کمیسیون می باشد که از پس از احصاء مشکلات در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با دعوت از وزراء جهاد کشاورزی، نیرو، صمت و استانداران و اعضاء کمیسیون مشکلات بررسی و برنامه اجرایی برای حل آنها طراحی می گردد. وی از مصوبات این کمیسیون در مجلس یازدهم به قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: قبلا برای خرید تضمینی تصمیم گیرنده شورای اقتصاد بوده که دبیر جهاد کشاورزی یکی از اعضاء آن بوده است ولی در قانون جدید کارگروهی پیش بینی شده که وزیر جهاد کشاورزی رئیس آن و از تشکل های کشاورزی نیز در آن عضو هستند. محمودزاده تصریح کرد: در بودجه ۱۴۰۰ بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان جهت آبیاری نوین در نظرگرفته شده و برای قنوات ۱۰۰۰ میلیارد تومان و برای بازسازی نخیلات و باغات ۲۰۰ میلیارد تومان و خرید مالچ ۱۰هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه اضافه شده است. در ادامه این کارگروه از باغات، قنوات، سردخانه ها و نخلستانهای شهرستان های شرقی استان کرمان با حضور نایب رئیس اول و تعدادی از اعضاء کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مدیر کل منابع طبیعی، نماینده مردم شهرستانای بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، فرماندار و امام جمعه شهرستان بم بازدید به عمل آمد و از نزدیک با مشکلات کشاورزان آشنا و قول مساعد جهت رفع مشکل آنان داده شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: محمودزاده در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: در بودجه ۱۴۰۰ بیش از ۱۳هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت آبیاری نوین ، بازسازی قنوات و نخیلات و خرید مالچ به بودجه اضافه شده است.

خبر جدید   حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در سامانه سامد
برچسب های خبر:


آخرین اخبار

پربازدید