تاریخ خبر: // کد خبر: 123404 // //

قدردانی تعاونی های عشایری کشور از خدمات رئیس پیشین سازمان امور عشایر

مراسم قدردانی از خدمات و زحمات مهندس “کرمعلی قندالی” رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران در مجمع عمومی فوق العاده بودجه تعاونی های عشایری کشور برگزار شد.

قدردانی تعاونی های عشایری کشور از خدمات رئیس پیشین سازمان امور عشایر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مراسم قدردانی از خدمات و زحمات مهندس “کرمعلی قندالی” رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران روز سه شنبه ۱۶ دی ماه با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان در مجمع عمومی فوق العاده بودجه تعاونی های عشایری کشور برگزار شد.
رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران در این مراسم با قدردانی از تلاشها و همکاری های تشکلها و تعاونی های عشایری، اظهار داشت: همه کسانی که در سازمان امور عشایر و تشکلها هستند قدم هایی برای ارتقاء سطح زندگی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جامعه عشایری کشور برداشته اند. قندالی ادامه داد: تشکلهای عشایری یکی از نگرانی های جدی ما بود و تشدد و تفرق و بی اعتمادی در این حوزه وجود داشت و سیستم به این نتیجه رسید که باید تشکل های عشایری که ۲۲۸ تعاونی هستند تقویت شوندو وی افزود: خداوند کمک کرد و با همکاری همه کارهایی انجام شد که نباید این موفقیتها را محدود به یک شخص کنیم بلکه تک تک افراد در آن نقش داشته اند و دکتر علائی مقدم نیز سهم بسزایی داشت که همه دوستان دوچندان به رئیس سازمان کمک کنند تا زندگی برای مردمی که دین بزرگی بر گردن ما دارند تسهیل شود.
رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: تشکل های ما در سراسر کشور مجموعه ای سالم و دلسوز هستند که نمود آن را در اتفاقاتی که افتاده می بینیم. قندالی ادامه داد: ما خالص ترین و پاک ترین افراد را در جامعه عشایری داریم و دلیل آن هم این است که خلق و خوی آنان در طبیعت پرورش یافته است. وی با بیان اینکه خودم را شایسته این همه محبت و تقدیر نمی دانم، خاطرنشان کرد: هرجا هر کاری از دستم برای سازمان و تشکلها و عشایر بربیاید دریغ نخواهم کرد. در این مراسم تابلو یادبودی که تک تک مدیران اتحادیه های عشایری کشور جملاتی برای قدردانی از زحمات مهندس قندالی در طول تصدی مسئولیت سازمان امور عشایر حک شده بوده به وی اهدا شد.

خبر جدید   نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در سازمان امور عشایر

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: قدردانی تعاونی های عشایری کشور از خدمات رئیس پیشین سازمان امور عشایرآخرین اخبار

پربازدید