تاریخ خبر: // کد خبر: 102808 // //

عرضه مستقیم کالاهای اساسی در تعاونی مصرف خوشه

توزیع ۴۵ تن برنج و شکرسفید با نرخ دولتی در تعاونی مصرف اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان

عرضه مستقیم کالاهای اساسی در تعاونی مصرف خوشه

             به گزارش غلات نیوز از ایسنا، سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان  گفت: پس از توزیع ۶ هزار تن برنج و شکر با نرخ مصوب دولتی در قالب طرح ضیافت ماه مبارک رمضان اکنون با تخصیص ۴۵ تن بصورت مستقیم اقدام به عرضه دو کالای استراتژیک در میان مردم شریف اهواز نمودیم.
امید جهان نژادیان در خصوص هدف از اجرا و توزیع کالای اساسی گفت: به منظور ایجاد تنظیم بازار و تامین کالای اساسی مورد نیاز مردم اقدام به توزیع ۳۰ تن برنج هندی  1121 با نرخ مصوب هر کیلوگرم ۸۰۰۰۰ ریال و ۱۵ تن شکر سفید با نرخ مصوب هر کیلوگرم  47000 ریال  نمودیم.
وی تصریح کرد: بدلیل ضرورت توزیع عادلانه و امکان دسترسی عموم به کالاهای مذکور درطرح عرضه مستقیم کالا، هر کدام از متقاضیان می توانند تنها یک کیسه برنج به وزن ۱۰ کیلو گرم همچنین  میزان ۵ کیلو گرم شکر دریافت نمایند.
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان خاطر نشان کرد: خوشبختانه به لحاظ تامین و ذخیره کالای اساسی در کشور هیچگونه مشکلی وجود ندارد و دولت محترم برنامه های مناسبی در جهت تامین و توزیع کالاهای اساسی به منظور جلوگیری از التهاب بی رویه قیمت ها تدوین نموده است که ان شاالله پس از اخذ مجوز های لازم کالای مورد نیاز از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت در سطح بازار و فروشگاه ها توزیع خواهد شد.

خبر جدید   کشاورزان کردستانی با اطمینان گندم را به مراکز خرید دولتی تحویل دهند

 و مردم شریف استان می توانند بدون دغدغه نسبت به تهیه کالای اساسی در فروشگاه ها ی زنجیره ای، تعاونی های مصرف و عاملین مجاز توزیع اقدام نمایند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: عرضه مستقیم کالاهای اساسی در تعاونی مصرف خوشهآخرین اخبار

پربازدید