تاریخ خبر: // کد خبر: 101542 // //

صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده است

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده و شاهد نوسان قیمت مرغ هستیم که باید تدبیری برای حل این مشکلات اتخاذ شود. سید کاظم دلخوش در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مشکلات حوزه کشاورزی گفت: متأسفانه در بخش کشاورزی کوتاهی‌های بسیار زیادی شده که

صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده است

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده و شاهد نوسان قیمت مرغ هستیم که باید تدبیری برای حل این مشکلات اتخاذ شود.
سید کاظم دلخوش در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مشکلات حوزه کشاورزی گفت: متأسفانه در بخش کشاورزی کوتاهی‌های بسیار زیادی شده که باید از سوی دولت و وزارت جهاد کشاورزی مرتفع شود.
وی با اشاره به اینکه زیرمجموعه‌های بخش کشاورزی بسیار زیاد است، ادامه داد: در بسیاری از کشورها هر کدام از این زیرمجموعه‌ها در حد یک وزارتخانه هستند.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در زمینه آبخیز داری بسیار ضعیف عمل کرده است و این مسئله باعث شده وقوع سیل آسیب‌های جدی به استان‌ های سیل زده وارد کند.
دلخوش بیان کرد: صنعت ابریشم در کشور ما ۱۵۰ سال قدمت دارد اما در شرایط فعلی این صنعت به خاک نشسته است و کارگران این صنعت به دلیل عدم دریافت حقوق سرگردان هستند.
وی یادآور شد: همچنین صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده و شاهد نوسان قیمت مرغ هستیم که باید تدبیری برای حل این مشکلات اتخاذ شود.

خبر جدید   ادامه مطلب: اختصاص مرغ منجمد برای تنظیم بازار خراسان رضوی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید منبع :: صنعت مرغ در کشور دچار ورشکستگی شده استآخرین اخبار

پربازدید