تاریخ خبر: // کد خبر: 123153 // //

شهسوار پور فرماندار شهرستان بم در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: تمرکز زدائی و توجه به نقاط روستایی، توسعه پایدار در بخش کشاورزی، آب و منابع طبیعی را به دنبال دارد.

شهسوار پور خاطرنشان کرد: تداوم پرداخت تسهیلات خوب است با نگاه منطقه ای و اشتغال روستائیان برنامه ریزی گردد.

شهسوار پور فرماندار شهرستان بم در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت:  تمرکز زدائی و توجه به نقاط روستایی، توسعه پایدار در بخش کشاورزی، آب و منابع طبیعی را به دنبال دارد.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، مهندس شهسوار پور فرماندار شهرستان بم در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: مهمترین اقدام برای تولید سرمایه گذاری است و قانون روال انجام کار را مشخص کرده است و در بحث اشتغال پایدار آنچه مطلوب است اتفاق بیافتد این است که سرمایه گذاری در روستا متمرکز شود و قوانین نیز مساعدت نمایند تا این مهم به راحتی انجام شود. وی افزود: قبلا تسهیلات کم بهره به روستائیان پرداخت می شئ که متاسفانه متوقف شده و امید است با مساعدت اعضاء کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی مجددا رونق یابد. فرماندار شهرستان بم اذعان داشت: در خواست ما از اعضاء کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی شناسایی قوانین مزاحم و حل آن و احصاء قوانینی که می توانند محرک باشند، می باشد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: شهسوار پور فرماندار شهرستان بم در کارگروه کشاورزی شرق استان کرمان گفت: تمرکز زدائی و توجه به نقاط روستایی، توسعه پایدار در بخش کشاورزی، آب و منابع طبیعی را به دنبال دارد.

خبر جدید   سیزده طرح کشاورزی و دامپروری شهرستان بردسیر در هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می رسد.
برچسب های خبر:


آخرین اخبار

پربازدید