شبکه کشاورزی ایران | شرکت های کشاورزی امریکایی زنگ خطر تجارت را به صدا درآوردند/پیش بینی کاهش ۱٫۹ میلیارد دلاری صادرات در سال ۲۰۱۹

تاریخ خبر: // کد خبر: 53205 // //

شرکت های کشاورزی امریکایی زنگ خطر تجارت را به صدا درآوردند/پیش بینی کاهش ۱٫۹ میلیارد دلاری صادرات در سال ۲۰۱۹خبر _ بخش کشاورزی ایالات متحده امریکا در پی چالش های میان چین و این کشور، زنگ خطر تجارت محصولات کشاورزی را به صدا درآورد. 

تجارت محصولات کشاورزی در امریکا

در پی چالش های تجاری میان چین و ایالات متحده؛

شرکت های کشاورزی امریکایی زنگ خطر تجارت را به صدا درآوردند/پیش بینی کاهش ۱٫۹ میلیارد دلاری صادرات در سال ۲۰۱۹

بخش کشاورزی ایالات متحده امریکا در پی چالش های میان چین و این کشور، زنگ خطر تجارت محصولات کشاورزی را به صدا درآورد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از Businessinsider، وضع تعرفه ها، قیمت محصولات کشاورزان امریکا را کاهش داده و صادرات را با چالش مواجه کرده است.

پس از گذشت هفت ماه از جنگ تجاری میان واشنگتن و پکن، بخش کشاورزی ایالات متحده در معرض خطر قرار گرفته است.

وضع تعرفه میان بزرگترین اقتصادهای جهان، قیمت کالاها را کاهش داده و سهم بازار را به کشورهای دیگر داده است. به گفته رابرت جوهانسون، اقتصاددان ارشد وزارت کشاورزی امریکا پیش بینی می شود، صادرات محصولات کشاورزی امریکا در سال جاری ۱٫۹ میلیارد دلار کاهش یابد.

کسب و کارهای تجاری در سرتاسر امریکا، به ویژه شرکت های بزرگ در بخش کشاورزی، نسبت به خسارت ناشی از موانع تجاری هشدار دادند.

همچنین کسب و کارهای کوچک نیز هشدار دادند که اگر تعرفه ها ادامه پیدا کند، این کسب و کارها از گردونه تجارت خارج خواهند شد.


منبع :: http://agna.ir

برچسب های خبر: ,,,


آخرین اخبار

پربازدید