تاریخ خبر: // کد خبر: 70670 // //

شرکت تولیدی آرد خوشه فارس پیشرو در عرصه صادرات

اختصاصی/ شرکت تولیدی آرد خوشه فارس با رویکرد رونق تولید و کمک به صادرات غیر نفتی کشور همواره سعی بر این داشته که گامی موثر در توسعه اهداف تولید در کشور بردارد.

شرکت تولیدی آرد خوشه فارس پیشرو در عرصه صادرات

             آرد خوشه فارس به عنوان شرکتی چابک، پیشرو و متحول‌کننده در صنعت آرد، همواره با اتخاذ استراتژی‌های هوشمندانه و توجه به دارایی‌های نامشهود از جمله مشتریان به عنوان کلید طلایی عرصه رقابت، گام‌های عملی در جهت رفع نیاز و خواسته آنان برداشته است.

در کنار آن شرکت تولیدی آرد خوشه فارس توانسته بازارهای بین‌المللی را از آن خود کند؛ بازارهایی که کشور ایران برای اولین بار توانسته به آن‌ها ورود نماید. چنان‌که شرکت تولیدی آرد خوشه فارس برای اولین بار بازار آرد قطر را جذب نموده است.
مهرزاد جمشیدی، مدیرعامل شرکت تولیدی آرد خوشه فارس در گفت‌وگو با غلات نیوز خاطرنشان کرد: متاسفانه تحریم‌هایی که ایران را احاطه نموده، شرایط را در عرصه صادراتی برایمان دشوار کرده و در حال حاضر موانع بسیاری پیش روی صادرات آرد از محل عبور موقت حاکم است.

خبر جدید   با افزایش دهندگان قیمت نان در خوزستان به شدت برخورد می‌شود

وی افزود: شرکت تولیدی آرد خوشه فارس، اولین کارخانه در صنعت آسیابانی است که مشتریان را تحت حمایت و پشتیبانی کیفی خود قرار می‌دهد. چنانچه نانوایان در هر جای کشور با مشکل کیفی آرد روبه‌رو شوند، تیم کیفی شرکت سریعا در جهت رفع مشکل مراجعه و اقدام خواهد نمود.

در کنار اینکه تولیدکنندگان برتر نان، مشتریان آرد خوشه فارس هستند، آرد این واحد تولیدی به سازمان ملل نیز صادر می‌شود.
شرکت تولیدی آرد خوشه فارس از سه سال گذشته با اهتمامی ویژه و نگاهی ملی، پا به عرصه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی گذاشته و توانسته بازارهای قطر، جیبوتی، عراق، افغانستان، اندونزی و عمان را از آن خود کند.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: شرکت تولیدی آرد خوشه فارس پیشرو در عرصه صادرات

خبر جدید   اولین محموله گندم در سال۹۹ خریداری شد


آخرین اخبار

پربازدید