تاریخ خبر: // کد خبر: 77011 // //

شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور

یادداشت _  شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور دل همه ما به ویژه پیشکسوتان وشهدای گرانقدر این عرصه با پخش این برنامه پروپاگاندایی را به درد آورده است و سازمان شیلات ایران نباید در مقابل این تحریف تاریخی به‌هیچ‌وجه کوتاه بیاید وضمن روشنگری دل کارشناسان ومتخصصان شیلاتی را شاد نماید .

شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور

شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور  شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور دل همه ما به ویژه پیشکسوتان وشهدای گرانقدر این عرصه با پخش این برنامه پروپاگاندایی را به درد آورده است و سازمان شیلات ایران نباید در مقابل این تحریف تاریخی به‌هیچ‌وجه کوتاه بیاید وضمن روشنگری دل کارشناسان ومتخصصان شیلاتی را شاد نماید . علیرضا کیهان پور؛ تحلیل گر بخش کشاورزی اگر مبنای تاریخ معاصر شیلات ایران را سال ۱۲۹۷ یا ۱۳۰۲ در نظر بگیریم و پیشینه تاریخی آن را حداقل ۱۰۰ سال سپری‌شده بدانیم تا زمان پخش یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر سیما در تاریخ ۱۳۹۸٫۰۹٫۲۷ ساعت ۱۶:۴۰ بیشترین جفا و مصادره به مطلوب زحمات و خون‌دل خوردن‌های متخصصان شیلاتی در ایران را با چاشنی دروغ و بزرگ‌نمایی کاذب به فعالیت‌های شیلات کشور روا داشته‌ایم. شرکت شهرک‌های کشاورزی ندانسته به وزارت جهاد کشاورزی که شاید پروسه تشکیل اش حتی به یک دهه هم نرسد. در این برنامه تلویزیونی مونتاژ شده داخل و خارج کشور از مزارع پرورش ماهی و میگو و مصاحبه با مدیرعامل و سایر مدیران مجتمع‌های شیلاتی این شرکت تمام دستاوردهای شیلات ایران وبه ویژه خون دل های ب متخصصان گمنام و تلاشگر عرصه شیلات کشور را به نام خود مصادره به مطلوب با چاشنی دروغ و پروپاگاندای تزویر در برهه انتخاب وزیرجدید نمودو همان بلایی را که در سازمان‌های نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، دامپزشکی کشور و نظام دامپزشکی ایران طی این سال‌ها بر سر شیلات ایران آوردند را با چاشنی دروغ به مخاطبان خود ارائه نمود. این برنامه تلویزیونی را که کارشناس؛ تهیه کننده ومجریانش و بی سوادی تخصصی اشان دست کمی از سواد تبلیغاتی دست اندرکاران شرکت مجتمع های کشاورزی ایران را ندارد رابینید تا قضاوت کنید که در یک مجتمع پرورش آبزیان که گیاهان دیواره‌های حفاظتی استخرها و درختان کاشته شده که حداقل نیم‌قرن پیش کاشته شده‌اند چه ربطی به شرکت شهرک‌های کشاورزی تازه تاسیس دارد؟!!! جناب مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی اگر فقط و فقط فرق بین ویژه گی ها وشرایط فیزیولوژیک وآندوکرینولوژی ماهیان سردآبی و گرم آبی را بدانید همه اش پیشکش اتان. زمانی که مجتمع های تکثیر وپرورش ماهی در گهررود ،دشت سیلاخور،عمارت واحرار لرستان؛ شهید بهشتی رشت(۱۳۵۰) و مجتمع های تکثیر وپروش میگو وسایر آبزیان وماهیان زینتی و….بخشی از تاریخ معاصر شیلات ایران را باتلاش وخون دل خوردن های شیلاتی کشور به سرانجام رسید را یادتان نمی آید یا مطالعه کنید یا نگاهی به تاریخ سال تولدتان بیاندازید که از سال مبنای حداقلی شیلات در دوران معاصر بیش از ۱۰۰سال گذشته است . شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور دل همه ما به ویژه پیشکسوتان وشهدای گرانقدر این عرصه با پخش این برنامه پروپاگاندایی را به درد آورده است و سازمان شیلات ایران نباید در مقابل این تحریف تاریخی به‌هیچ‌وجه کوتاه بیاید وضمن روشنگری دل کارشناسان ومتخصصان شیلاتی را شاد نماید .  

خبر جدید   رئیس سازمان شیلات ایران مطرح کرد: توقف ١۶ فروند شناور متخلف صید فانوس ماهیان/ ٩٠ شناور همچنان مجوز صید در جنوب را دارند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: شب یلدای خون دل خوردن های متخصصان شیلاتی کشور

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,


آخرین اخبار

پربازدید