شبکه کشاورزی ایران | سرمایه گذاری ۴ میلیون دلاری کانادا برای ارتقای رفاه حیوانی در مزارع پرورش

تاریخ خبر: // کد خبر: 52879 // //

سرمایه گذاری ۴ میلیون دلاری کانادا برای ارتقای رفاه حیوانی در مزارع پرورشخبر _ صنعت دام و طیور کانادا تلاش می کند تا با ارتقای ظرفیت هایش و رعایت بالاترین سطح استاندارد در بخش رفاه حیوانی، پاسخگوی نیاز روزافزون مصرف کنندگان و بازار باشد.

رفاه حیوانات در کانادا

سرمایه گذاری ۴ میلیون دلاری کانادا برای ارتقای رفاه حیوانی در مزارع پرورش

صنعت دام و طیور کانادا تلاش می کند تا با ارتقای ظرفیت هایش و رعایت بالاترین سطح استاندارد در بخش رفاه حیوانی، پاسخگوی نیاز روزافزون مصرف کنندگان و بازار باشد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از Thepoultrysite، لارنس مک اولای، وزیر کشاورزی و مواد غذایی کانادا اعلام کرد، از سوی شورای ملی مراقبت از حیوانات مزرعه (NFACC) سرمایه ۴٫۵۶ میلیون دلاری به اداره بهداشت حیوانات کانادا (CAHC) در راستای حمایت از گسترش و به روزرسانی دستورالعمل های این بخش اختصاص می یابد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از Thepoultrysite، این سرمایه گذاری در راستای اجرای برنامه AgriAssurance و مشارکت در بخش کشاورزی کانادا انجام می شود.

براساس این گزارش، سرمایه گذاری در این بخش شامل چهار بند است؛

– به روز رسانی دستورالعمل های حمل و نقل برای مراقبت از حیوانات مزرعه در هنگام جابه جایی

– به روزرسانی دستورالعمل اجرایی در بخش لبنیات مطابق با یافته های جدید علمی، ایجاد تغییرات در برخی شیوه های صنعت، تقاضای بازار و مصرف کنندگان

– ارتقای دستورالعمل هایی که به انتظارات رو به رشد خریدار و مصرف کننده در زمینه رفاه حیوانی پاسخ می دهد

– توسعه یک دستورالعمل جدید برای پرورش دهندگان ماهی که یک نگرانی نوظهور در زمینه رفاه حیوانی محسوب می شود. این صنعت باید تعهد و هماهنگی اش را با ارزش های عمومی و انتظارات مصرف کننده نشان دهد.

وزیر کشاورزی کانادا در این باره گفت: «دولت ما از تلاش صنعت دام، طیور و آبزیان برای ارتقای سلامت، تولید و مراقبت از حیوانات حمایت می کند. این سرمایه گذاری رعایت و به روز رسانی استانداردها کانادا را برای تامین تقاضای مصرف کنندگان و بازارهای جدید را تضمین می کند. همچنین باعث ایجاد اطمینان در مصرف کننده درباره چگونگی پرورش و حمل و نقل حیوانات می شود.»


منبع :: http://agna.ir

برچسب های خبر: ,,,


آخرین اخبار

پربازدید