تاریخ خبر: // کد خبر: 66639 // //

ساختِ انبارِ نگهداری ۷۰۰ هزار تن کالا در چابهار ضروری است

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: برنامه‌ریزی ساخت انبار برای نگهداری ۷۰۰ هزار تن کالا در چابهار ضروری است و در این باره بخش خصوصی و دولتی ورود کنند.

ساختِ انبارِ نگهداری ۷۰۰ هزار تن کالا در چابهار ضروری است

             به گزارش غلات نیوز به نقل از ایرنا، یزدان سیف در جریان سفر به چابهار و بازدید از بندر شهید بهشتی اظهار کرد: افزایش ظرفیت انبارها از مهم‌ترین فاکتورهای ایجاد ترافیک بار و کالاست و می تواند موجب ترافیک کالا شود.
وی افزود: در سالهای اخیر شاهد پیشرفت خوبی در حوزه انبار و انبارداری هستیم و به جهت مدیریت ترافیک کشتی‌هایی که از ماه آینده آغاز می شود برنامه‌ریزی‌هایی برای افزایش ظرفیت انبارهای بار و کالا انجام شده است.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران بیان کرد: چابهار یکی از طرح‌های توسعه سواحل مکران برای پیشرفت منطقه و مورد تأکید مقام معظم رهبری و دولت است.
وی با اشاره به اینکه این سفر برای بازدید از پیشرفت کار تکمیل انبارهای طریق القدس و سایر انبارها انجام شده است، افزود: از چند ماه قبل عملیات ساخت و تکمیل انبارها به‌خوبی پیش رفته است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: تا امروز حدود ۳۰۰ هزار تن ظرفیت انباری محقق شده است و امیدواریم با برنامه ریزی مسئولان مربوطه، ۷۰۰ هزار تن ظرفیت دیگر تا سال آینده محقق شود.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران روز پنجشنبه به‌منظور شرکت در همایش فولاد و بازدید از طرح‌های مختلف وارد چابهار شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ساختِ انبارِ نگهداری ۷۰۰ هزار تن کالا در چابهار ضروری است

خبر جدید   بهای گندم ۲ روزه به کشاورزان یزد پرداخت می‌شود


آخرین اخبار

پربازدید