|رسیدگی به دغدغه‌های نانوایان به هیچ‌کس مربوط نیست! / مسئولین واقع بین باشند | اخبار کشاورزی | شبکه کشاورزی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 58226 // //

رسیدگی به دغدغه‌های نانوایان به هیچ‌کس مربوط نیست! / مسئولین واقع بین باشند

اختصاصی/ رئیس اتحادیه نانوایان همدان با اشاره به اینکه متاسفانه سال‌هاست صنعت نان رها شده، گفت: به دلیل کوچک‌ترین نقص در یک واحد نانوایی، برای نانوایان جریمه‌های سنگین اعمال می‌کنند اما رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های نانوا به هیچ‌کس مربوط نیست!

رسیدگی به دغدغه‌های نانوایان به هیچ‌کس مربوط نیست! / مسئولین واقع بین باشند

             ابوذر گل‌محمدی در گفت‌وگو با غلات نیوز تصریح کرد: در قانون، سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولی نان تعریف شده اما در اصل صنعت نان اصلا متولی ندارد! همه ارگان‌های ذی‌ربط ادعا می‌کنند متولی نان هستند اما هیچ‌کدام کاری برای نان انجام نمی‌دهند!
وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به وضعیت بیمار صنعت نان، نیاز به یک متولی ثابت و آگاه دارد، اظهار کرد: اتحادیه با توجه به تجاربی که در صنعت نان دارد، قطعا می‌تواند با ارائه نظرات کارشناسانه صنف را هدایت نموده و تصمیمات و برنامه‌هایی را اجرایی کند تا هم به نفع نانوایان و هم به نفع مردم باشد اما قطعا مسئولین، مدیریت صنعت نان را به اتحادیه‌ها نمی‌سپارند.
رئیس اتحادیه نانوایان همدان افزود: در حال حاضر کیفیت نان در سطح کشور به شدت افت کرده و در پی آن، ضایعات نان به شدت افزایش یافته که این مساله ارتباط مستقیمی با کاهش وزن چانه نان دارد.
گل محمدی با بیان اینکه واقعی‌سازی نرخ نان تنها راه حل مشکل صنعت نان است، خاطرنشان کرد: مشکل کیفی نان کشور در صورتی حل می‌شود که مسئولین واقع‌بین باشند و طبق آنالیز واقعی، نرخ نان را مشخص کنند در غیر این صورت سفره‌های مردم از نان باکیفیت محروم خواهد ماند.

منبع :: رسیدگی به دغدغه‌های نانوایان به هیچ‌کس مربوط نیست! / مسئولین واقع بین باشند

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download karbonn firmware
Download WordPress Themes Free
free download udemy paid course
خبر جدید   ۱۷ هزار تن آرد هر ماه در اختیار نانوایان آزادپز خراسانی قرار می گیرد


آخرین اخبار

پربازدید