شبکه کشاورزی ایران | دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در بازدید از مرکز تحقیقات کشاورزی استان اصفهان برضرورت روز آمدی روش های تحلیل مسائل و نوع پروژه های تحقیقاتی تاکید کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 51876 // //

دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان در بازدید از مرکز تحقیقات کشاورزی استان اصفهان برضرورت روز آمدی روش های تحلیل مسائل و نوع پروژه های تحقیقاتی تاکید کردبه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان، دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با حضور در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان سه شنبه ۲۵ دی ماه جاری از بخش های تحقیقاتی و طرح های در دست اجرای

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان، دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با حضور در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان سه شنبه ۲۵ دی ماه جاری از بخش های تحقیقاتی و طرح های در دست اجرای مرکز تحقیقات بازدید کرد.

دکتر خاوازی در این بازدید در نشستی با حضور دکتر زارع معاون پژوهش و فناوری، دکتر بازرگان معاون برنامه ریزی و توسعه، دکتر محمودی معاون توسعه مدیریت و منابع، روسای موسسات تحقیقاتی، دکتر شهابی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، معاونین مرکز، مهندس اسکندری مدیر هماهنگی و ترویج کشاورزی استان، روسای بخش های تحقیقاتی و دکتر چیت ساز رئیس مرکز رشد کشاورزی اصفهان در سالن جلسات مرکز رشد شرکت نمود.

دکتر شهابی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اصفهان گزارش کاملی از سیمای کشاورزی در استان و دستاوردها و یافته های طرح های تحقیقاتی ارائه نمود. سپس دکتر چیت ساز به بیان گزارشی از امکانات و فعالیت های مرکز رشد اصفهان پرداخت. در ادامه رئیسان بخش های تحقیقاتی به بیان مسائل و مشکلات در حوزه فعالیت بخش خود پرداختند.

پس از بازدید هیات مدعو از آزمایشگاه سلامت محصول، ساختمان جدید هرباریوم گیاهی و پروژه های نوسازی مرکز، دکتر خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات کشاورزی در نشستی با حضور مهندس مرادمند قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی استان، مسئولین و کارکنان مرکز تحقیقات و آموزش شرکت نمود. وی طی سخنانی با اشاره به کاهش بودجه و امکانات حاکم بر دستگاه های پژوهشی بیان داشت: در شرایط فعلی کشور بابد پروژه های تحقیاتی به گونه ای تعریف شود که خروجی محور بوده و با نگاه به نیاز بخش اجرا موانع تولید را برطرف کند که در این راستا لازم است در روش های تحلیل مسائل و نوع پروژه های تحقیقاتی بازنگری شود. دکتر خاوازی خاطرنشان ساخت: با نگاه محدود و مرزبندی شده نمی توان با سرعت مراحل ترقی و پیشرفت را طی نمود به همین جهت برای توسعه و پیشرفت باید بخشی نگری را کنار گذاشته با همفکری یکدیگر کارها را پیش برد. هم چنین رئیس سازمان با استماع نظرات مطرح شده در جلسه به سوالات همکاران پاسخ گفت.

شایان ذکر است، رئیسان موسسه های تحقیقاتی با حضور در بخش های مربوطه از امکانات و پروژه های در دست اجرا در مرکز بازدید کرده و در جلسه ای که با حضور کارکنان تشکیل شده بود شرکت نمودند.
منبع :: http://www.areeo.ac.irآخرین اخبار

پربازدید