تاریخ خبر: // کد خبر: 53597 // //

خسارت سیل به بیمه گذاران جبران می شود

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی: خسارت سیل به بیمه گذاران جبران می شود پس از یک دوره طولانی نا مهربانی طبیعت و خشکسالی، بارش یک باره شدید باران در عرض چند ساعت، حوادث تلخی را برای هم میهنان رقم زد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، دکتر محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، اعلام کرد: بلافاصله پس از رخداد سیل در برخی نقاط کشور، فرآیند فنی بررسی خسارات سیل در مزارع،…

خسارت سیل به بیمه گذاران جبران می شود

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی:

خسارت سیل به بیمه گذاران جبران می شود

پس از یک دوره طولانی نا مهربانی طبیعت و خشکسالی، بارش یک باره شدید باران در عرض چند ساعت، حوادث تلخی را برای هم میهنان رقم زد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، دکتر محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، اعلام کرد: بلافاصله پس از رخداد سیل در برخی نقاط کشور، فرآیند فنی بررسی خسارات سیل در مزارع، باغ ها و واحدهای پرورش دام، طیور و آبزیان زیرپوشش بیمه کشاورزی، با حضور اکیپ های تخصصی بیمه کشاورزی در عرصه های خسارت دیده آغاز و تا پایان ارزیابی کامل مزارع خسارت دیده، با جدیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: اولین مرحله پرداخت غرامت در نخستین روز بازگشایی بانک ها در ۱۵ فروردین۹۸ برای مزارع ارزیابی شده آغاز خواهد شد.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، ضمن ابراز همدردی با هم میهنان سیل زده تاکید کرد، تولیدکنندگان بخش کشاورزی که پیش تر بیمه نامه کشاورزی تهیه کرده اند، نگرانی نداشته و غرامت آنان پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، نظام بیمه کشاورزی مطابق قانون، طیف گسترده ای از ریسک های رائج بخش کشاورزی، ازجمله سیل، خشکسالی، سرما و یخبندان و بیماری های واگیردار و قرنطینه ای در دام و طیور را زیرپوشش حمایتی خود دارد و سالانه حدود یک و نیم میلیون نفر از کشاورزان، فعالیت تولیدی خود را بیمه می نمایند.


منبع :: http://www.sbkiran.ir

خبر جدید   مدیرکل شیلات لرستان: ۷ هزار تُن ماهی در لرستان بر اثر سیل تلف شدند
برچسب های خبر: ,,,


آخرین اخبار

پربازدید