تاریخ خبر: // کد خبر: 108327 // //

خرید تضمینی بیش از ۱۸۴هزار تن گندم در اردبیل/ برای مقابله با ویروس کرونا، اخذ پول نقد در تمام نانوایی‌های اردبیل اکیدا ممنوع!

اختصاصی/مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۱۸۴ هزار تن گندم در فصل خرید امسال از کشاورزان اردبیل تحویل گرفته شده است، اظهار کرد: ۱۳۱ روز از آغاز فصل خرید تضمینی گندم در استان اردبیل می‌گذرد. عملیات خرید در مناطق شمالی به اتمام رسیده، در مناطق مرکزی در حال اتمام است و در مناطق جنوبی در روزهای ابتدای خرید به سر می‌بریم.

خرید تضمینی بیش از ۱۸۴هزار تن گندم در اردبیل/ برای مقابله با ویروس کرونا، اخذ پول نقد در تمام نانوایی‌های اردبیل اکیدا ممنوع!

             علی نوبخت در گفت‌وگو با غلات نیوز در خصوص روند پرداخت مطالبات کشاورزان استان اردبیل گفت: خوشبختانه روند پرداخت مطالبات امسال مطلوب است و کشاورزانی که تا ابتدای مردادماه محموله‌های خود را تحویل مراکز خرید داده‌اند، صد درصد مطالباتشان را دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به طرح رتبه‌بندی کارخانه‌های آرد در استان اردبیل بر مبنای انتخاب مشتری بیان کرد: خوشبختانه رقابت‌پذیری و به دنبال آن تحقق کیفیت، از محاسن اجرای این طرح در استان اردبیل بوده است. بر مبنای این طرح، ۵۰ درصد از سهمیه گندم کارخانه‌ها بر مبنای میزان فروش در سامانه و اعلام نتایج بازرسی کارشناسان سازمان صمت استان تخصیص داده خواهد شد.
نوبخت در ادامه با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان اردبیل خاطرنشان کرد: نصب دستگاه کارتخوان در همه واحدهای نانوایی استان پس از شیوع کرونا در کشور اجباری شده و در حال حاضر اخذ پول نقد از مشتریان در تمام واحدهای نانوایی ممنوع است. خوشبختانه علی‌رغم اینکه نانوایان اردبیل مستقیماً با مردم در ارتباط هستند و واحدهای صنفی نانوایی جزو مشاغل آسیب‌پذیر به شمار می‌آیند، ابتلا به ویروس کرونا تا کنون در صنف نانوایان اعلام نشده و پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای خبازی ما به جد رعایت می‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: خرید تضمینی بیش از ۱۸۴هزار تن گندم در اردبیل/ برای مقابله با ویروس کرونا، اخذ پول نقد در تمام نانوایی‌های اردبیل اکیدا ممنوع!

خبر جدید   اسلام آباد ۳۰۰ هزار تن گندم وارد خواهد کرد


آخرین اخبار

پربازدید