تاریخ خبر: // کد خبر: 81776 // //

حکم جدید مدرس خیابانی برای یک اقتصاددان خوشنام/ صبوری در وزارت صمت سمت اجرایی گرفت

مواد غذایی> اقتصاد غذا – قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی طی حکمی دکتر محمد حسن صبوری دیلمی را به عنوان مسئول حوزه قائم مقام وزیر در امور بازرگانی منصوب کرد.

حکم جدید مدرس خیابانی برای یک اقتصاددان خوشنام/ صبوری در وزارت صمت سمت اجرایی گرفت

مواد غذایی> اقتصاد غذا – قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی طی حکمی دکتر محمد حسن صبوری دیلمی را به عنوان مسئول حوزه قائم مقام وزیر در امور بازرگانی منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، پس از آنکه تشکیل وزارت بازرگانی عملا منتفی شد به نظر می رسد حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی سعی دارد تا با ایجاد تغییراتی در بدنه اجرایی خود  ترکیب همکاران خود را به سمت افراد کاردان و خوشنام تغییر دهد.هر چند حضور خود  او در  سمت قائم مقامی وزیر صمت در امور بازرگانی در ابتدا با خوشحالی و همراهی بسیاری از فعالان بخش خصوصی همراه شده بود اما حضور مدیران  نه چندان موفق و چینش نیروهای نام آشنا اما نه چندان محبوب و کاربلد باعث شده بود امیدهای حضور او در این سمت مهم به ویژه برای اهالی صنعت غذا کم رنگ شود. اما حالا امید می رود مدرس خیابانی به دور از فشارها و سفارش های معمول به ویژه در این دولت بتواند با تغییرات مدیران جان تازه ای به بخش بازرگانی و تنظیم بازار در وزارت صمت ببخشد.متن حکم مدرس خیابانی برای  دکتر محمد حسن صبوری دیلمی به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمد حسن صبوری دیلمیمشاور محترم اقتصادی
 باتوجه به تعهد، شایستگی  وتجارب مفید جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مسئول حوزه قائم مقام وزیر در امور بازرگانی» منصوب می شوید.توفیق روز افزون تمامی خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر از خداوند متعال مسالت دارم.

خبر جدید   دستور تامین ارز محموله‌های حبوبات موجود در بنادر+سند

حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر در امور بازرگانی 

گفتنی است دکتر صبوری از اقتصاددانان خوشنام وکاردان در حوزه بازرگانی و تنظیم بازار به شمار می رود وسالها در این حوزره مشغول به کار بوده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: حکم جدید مدرس خیابانی برای یک اقتصاددان خوشنام/ صبوری در وزارت صمت سمت اجرایی گرفت

خبر جدید   قیمت مرغ منجمد تنظیم بازاری ۱۳۵۰۰ تومان تعیین شد
برچسب های خبر: ,,,,,


آخرین اخبار

پربازدید