تاریخ خبر: // کد خبر: 60358 // //

حضور فعال صندوق های خرد زنان در نمایشگاه توانمندی های عشایر در تهران

مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر که ۲۴ تا ۲۷ مرداد در نمایشگاه بین الملی تهران برگزار می شود ظرفیت ها و پتانسیل های تولیدی عشایر استان معرفی می شود.

حضور فعال صندوق های خرد زنان در نمایشگاه توانمندی های عشایر در تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر سیستان و بلوچستان، حمید طوقی هدف از حضور در این نمایشگاه را معرفی توانمندی ها و قابلیت های عشایر استان خصوصا صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری عنوان کرد. وی گفت: نقش زنان در جامعه عشایری بسیار پررنگ است و علاوه بر مشارکت در امور زندگی در بسیاری از فعالیت های تولیدی اعم از تولیدات دامی، کشاورزی و صنایع دستی بسیار فعال هستند.
طوقی ادامه داد: حضور اتحادیه و تشکل های عشایری و عرضه محصولات عشایر در نمایشگاه هایی از این دست نقش مهمی در ارایه و بازاریابی تولیدات عشایر دارد.
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: امور عشایر استان بابرپایی سیاه چادر و نمایش زندگی و عرضه تولیدات دامی، کشاورزی، شیرینیجات محلی، داروهای گیاهی  و صنایع دستی عشایر در این نمایشگاه شرکت فعال دارد و در بخش صنایع دستی عشایر اعزامی به تولید صنایع دستی به صورت زنده می پردازند.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: حضور فعال صندوق های خرد زنان در نمایشگاه توانمندی های عشایر در تهران

خبر جدید   کوچ پائیزه عشایر فارس به مناطق قشلاقی آغاز شد


آخرین اخبار

پربازدید