تاریخ خبر: // کد خبر: 80742 // //

ثبات قیمت گندم در بازار جهانی

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در نشست پایش بازار کالاهای اساسی بر ضرورت حمل به‌موقع کالای اساسی شکر تأکید کرد. قیمت جهانی گندم نیز از اکتبر ۲۰۱۹ در شرایط ثبات قرار داشته است.

ثبات قیمت گندم در بازار جهانی

             به گزارش  غلات نیوز از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ در نشست پایش بازار کالاهای اساسی کارشناسان بازرگانی خارجی و داخلی  خبر دادند که  قیمت برنج هندی ۱۱۲۱ و ۱۵۰۹ که در بازارهای خارجی از می و ژوئن ۲۰۱۹ اُفت کرده و در اکتبر به کمترین مقدار رسیده بود از اکتبر روند ثبات را حفظ کرده است و تغییر چندانی در قیمت برنج دیده نمی‌شود. از ابتدا سال جاری تا دی‌ماه نیز بیش از یک میلیون تن برنج  وارد کشور شده است.

خبر جدید   همکاری اداره کل غله استان در راستای ارائه تسهیلات به نانوایان

براساس گزارش کارشناس معاونت بازرگانی خارجی، قیمت دانه‌ی روغنی سویا و کنجاله سویا از در ۶ ژانویه نسبت به سوم ژانویه افزایش داشته است و روغن پالم اندونزی کاهش ۵ واحدی را تجربه کرد.

فصل خرید چغندرقند با تولید ۳ میلیون و ۷۷۱ هزار تن ازاین محصول به پایان رسیده است و یزدان سیف دراین نشست پس از ارائه گزارش کارشناسان شکر، بر ضرورت حمل‌ونقل به‌موقع و اتخاذ تدابیر راهبردی را برای این موضوع خواستار شد.

خبر جدید   نانوایی‌های غیرمجاز در مشهد به سرعت ساماندهی می‌شوند

گزارش کارشناسان معاونت بازرگانی خارجی می‌افزاید، شاخص قیمتی نقطه به نقطه گندم و غلات روسیه، آلمان، امریکا، کانادا، آرژانتین، استرالیا و اتحادیه اروپا و رومان و فرانسه به غیر از گندم دروم فرانسه که دو دلار افزایش داشته از ۲۷ دسامبر تا سوم ژانویه در ثبات قرارداد و شاهد افزایش قیمتی این کالا نبوده‌ایم. شاخص بهای بازار حمل‌ونقل جهانی نیز پس از سال نو میلادی روند نزولی داشته است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ثبات قیمت گندم در بازار جهانی

خبر جدید   خرید تضمینی گندم در کشور ۴ میلیون تنی شد/ پرداخت ۹۱ درصدی مطالبات گندم‌کاران


آخرین اخبار

پربازدید