تاریخ خبر: // کد خبر: 96430 // //

تشویق شیرینی‌پزها به نوشتن جملات مثبت روی شیرینی‌ها

Wilton، کمپانی تزئین کیک و شیرینی، نانوایان و شیرینی‌پز‌ها و هر کسی را که از پخت این محصولات لذت می‌برد، تشویق کرده تا در کمپین شبکه اجتماعی این کمپانی شرکت نموده و از خلاقیت خود استفاده کنند و پیام‌های مثبتی را روی شیرینی‌هایشان بنویسند.

تشویق شیرینی‌پزها به نوشتن جملات مثبت روی شیرینی‌ها

             به گزارش غلات نیوز و به نقل از بیک، این پروژه کمپانی Wilton که کیک‌گرام نام دارد، به دنبال این است که شبکه‌های اجتماعی با پیام‌های شیرین پر شود. این کار را می‌توان با استفاده از روکش‌های شیرینی، آیسینگ‌ها و ترافل‌های شکلاتی و رنگی انجام داد.
کسانی که می‌خواهند در این کمپین شرکت کنند نیز می‌توانند پیغام‌های مثبت خود را روی شیرینی نوشته یا از هر ماده خوردنی مانند آیسینگ و غیره برای ایجاد پیام خود استفاده کنند. از شرکت‌کنندگان همچنین دعوت شده تا این کار را به صورت تمیز و با حفظ زیبایی انجام دهند تا این جملات مثبت روی مصرف‌کننده تاثیر بگذارد. این پیام‌هایی که روی کیک‌ها و شیرینی‌ها نوشته شده را می‌توان در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری با استفاده از هشتگ #seeterincolor به اشتراک گذاشت. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند این کمپانی را با روش @wiltoncake در پست‌هایشان تگ کرده و این شانس را داشته باشند که در شبکه اجتماعی Wilton به اشتراک گذاشته شوند.

خبر جدید   تبیین استراتژی‌های صحیح به جای تشدید نظارت‌ها در صنعت نان


لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: تشویق شیرینی‌پزها به نوشتن جملات مثبت روی شیرینی‌هاآخرین اخبار

پربازدید