تاریخ خبر: // کد خبر: 55836 // // //

ترکیب قاچاق به نام EC 40 % permalon ، در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده است.

بر اساس اعلام سازمان حفظ نباتات کشور ترکیب قاچاق به نام EC 40 % permalon ،که در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده، در بسته بندی قوطی فلزی یک لیتری ، ساخت کشور پاکستان در در سطح بعضی از مناطق و از مجاری غیر قانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات توزیع شده است.

ترکیب قاچاق به نام EC 40 % permalon ، در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده است.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، طاهری مدیر حفظ نباتات این سازمان گفت: بر اساس  اعلام سازمان حفظ نباتات کشور ترکیب قاچاق به نام EC 40 % permalon ،که در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده، در بسته بندی قوطی فلزی یک لیتری ، ساخت کشور پاکستان در در سطح  بعضی از مناطق و از مجاری غیر قانونی و فارغ از اقدامات نظارتی سازمان حفظ نباتات توزیع شده است. وی افزود: جهت خودداری از تهیه، توزیع و مصرف ترکیب فوق، نسبت به شناسایی مکان های عرضه و پیگیری مراتب از طریق دستگاه های ذیربط تا معرفی متخلفین به مراجع قضایی و اعمال موازین قانونی و امحاء ترکیب کشف شده فوق با هزینه صاحب کالا، اقدامات لازم انجام می شود.  
منبع :: ترکیب قاچاق به نام EC 40 % permalon ، در فهرست سموم مجاز کشور ثبت نشده است.

خبر جدید   صدور ۳۹ مجوز گلخانه هیدروپونیک جدید در سال ۹۸ باسطح زیر کشت ۲۵ هکتار واعتباری بالغ بر۵۳۶ میلیارد ریال در شهرستان نرماشیر
برچسب های خبر:


آخرین اخبار

پربازدید