شبکه کشاورزی ایران | تامین کالاهای اساسی با قیمت مناسب اولویت ستاد تنظیم بازار است

تاریخ خبر: // کد خبر: 52877 // //

تامین کالاهای اساسی با قیمت مناسب اولویت ستاد تنظیم بازار استخبر _ وزیر صمت با بیان اینکه در راستای تامین کالاهای اساسی مردم برای روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم اندیشیده شده است، گفت: تاکید دولت و به تبع آن تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت معطوف به حفظ وضعیت فعلی تولید، تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی و پرمصرف مردم با قیمت مناسب است.

تامین مایحتاج عمومی و تنظیم بازار

وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

تامین کالاهای اساسی با قیمت مناسب اولویت ستاد تنظیم بازار است

وزیر صمت با بیان اینکه در راستای تامین کالاهای اساسی مردم برای روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم اندیشیده شده است، گفت: تاکید دولت و به تبع آن تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت معطوف به حفظ وضعیت فعلی تولید، تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی و پرمصرف مردم با قیمت مناسب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا) به نقل از گزارش شاتا، رضا رحمانی در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور دادستان کل کشور و دادستان تهران، وزیر دادگستری، وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، با اشاره به اینکه حفظ تولید و اشتغال توام با یکدیگر است، افزود: ستادهای مختلفی برای پیشبرد برنامه ها از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ستاد تنظیم بازار، ستاد اقتصاد مقاومتی، جلسه سران قوا و… وجود دارد تا در تهاجم اقتصادی دشمن با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری سربلند بیرون بیاییم.

رحمانی ادامه داد: مجموعه وزارت صنعت در تلاش برای حل مشکلات، چیزی کم نمی گذارد و خستگی و محدودیت زمانی برای مجموعه معنی ندارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در تامین مواد اولیه دغدغه های وجود داشت که با همراهی و همکاری مدیران، به خصوص در بخش هایی که نیاز به واردات بود، حل شد و مواد اولیه تولید تامین شد‌.

رحمانی افزود: ستاد تنظیم بازار وظیفه و نقش مهمی بر عهده دارد و دغدغه هایی برای تامین کالاهای اساسی در آخر سال و ماه مبارک رمضان داشتیم و تلاش و برنامه ریزی می کنیم تا کالاها با قیمت مناسب و به وفور در اختیار مردم قرار گیرد.

در دیدار با رهبر معظم انقلاب ایشان فرمودند: گرانی وجود دارد، اما با تلاش، صبر، تدبیر و اتحاد قابل حل است و ما این فرمایش را نصب العین قرار دادیم و تلاش می کنیم در اواخر سال کالاهای اساسی و پرمصرف مردم تامین شود.


منبع :: http://agna.ir

برچسب های خبر: ,,,


آخرین اخبار

پربازدید