تاریخ خبر: // کد خبر: 86742 // //

تأمین گندم، آرد و توزیع نان توسط اداره کل غله استان گیلان برای مردم آسیب‌دیده از برف و سرما

روزانه بیش از ۱۰۰۰ قرص نان برای برای کمک به آسیب‌دیدگان ناشی از بارش برف توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان تولید و ارسال می‌شود. مقدمات برای تأمین گندم و تولید به‌موقع آرد نیز در استان گیلان فراهم شده است.

تأمین گندم، آرد و توزیع نان توسط اداره کل غله استان گیلان برای مردم آسیب‌دیده از برف و سرما

             به گزارش غلات نیوز از روابط‌عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان، با توجه به بارش برف و سرمای شدید، مدیریت و کارکنان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان با همکاری جمعیت هلال احمر، سپاه پاسداران شهرستان رشت و اتحادیه نانوایان استان به صورت شبانه روزی، برای کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان ناشی از بارش برف و سرما تلاش می‌کنند.

خبر جدید   جدول پاکی گندم متناسب با شرایط هر منطقه در کشور تدوین شود

تمهیدات لازم و  برنامه کاری کارخانجات آرد و اتحادیه نانوایان استان برای فعالیت بدون وقفه واحدهای تولید آرد و نان مورد نیاز شهروندان اتخاذ شده است.

در راستای کمک‌رسانی مدیریت و کارشناسان اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گیلان بر روند تولید واحدهای نانوایی نظارت و مشکلات احتمالی را حل و فصل می‌کنند و کلیه کارکنان این اداره کل و سیلوی شهید نعمت جوی سراوان به صورت تمام وقت جهت بر طرف نمودن موانع و مشکلات موجود در تامین گندم مورد نیاز کارخانجات آرد استان با جدیت مشغول فعالیت هستند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: تأمین گندم، آرد و توزیع نان توسط اداره کل غله استان گیلان برای مردم آسیب‌دیده از برف و سرما

خبر جدید   احتمال واردات گندم خارجی برای استان گیلان


آخرین اخبار

پربازدید