تاریخ خبر: // کد خبر: 53773 // //

بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت شد

صندوق بیمه کشاورزی: بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت شد به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، از ۱۵ تا ۲۴ فروردین ۹۸، ظرف مدت کوتاهی بابت ۲۲ هزار و ۵۳۴ از بیمه گذاران، بیش از ششصد و پنجاه میلیارد ریال غرامت پرداخت شده است. شایان ذکر است، اکیپ های تخصصی ارزیابی خسارات بیمه کشاورزی، بی درنگ پس از رویداد سیل اخیر در مناطق آسیب دیده از سیل، حضور یافته و امر ارزیابی…

بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت شد

صندوق بیمه کشاورزی:

بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، از ۱۵ تا ۲۴ فروردین ۹۸، ظرف مدت کوتاهی بابت ۲۲ هزار و ۵۳۴ از بیمه گذاران، بیش از ششصد و پنجاه میلیارد ریال غرامت پرداخت شده است.
شایان ذکر است، اکیپ های تخصصی ارزیابی خسارات بیمه کشاورزی، بی درنگ پس از رویداد سیل اخیر در مناطق آسیب دیده از سیل، حضور یافته و امر ارزیابی فنی خسارات را همچنان ادامه می دهند، علاوه بر حضور عملیاتی تیم های فنی ارزیابی خسارت، برای نخستین بار در کشور، با بهره گیری از تصاویر ماهوارهای و فن آوری های نوین مبتنی بر(GIS) و همچنین سنجش از دور (RS)، سرعت ارزیابی ها، افزایش یافته و پرداخت غرامات نیز با جدیت ادامه دارد.
صندوق بیمه کشاورزی، با الگوی بیمه متمرکز (Core Insurance) و با برخورداری از سامانه جامع و برخط بیمه کشاورزی دانش بنیان، در نهایت، سرعت، دقت و شفافیت،امکان راهبری و پایش تمامی تراکنش های مالی در سطح کشور را دارد و از این روی پرداخت غرامات در کوتاه ترین زمان انجام می شود.
در پایان تاکید می شود  بهره برداران بخش کشاورزی در طی سال، با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک کشاورزی یا دفاترخدمات بیمه ای، نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام تا در هنگام رخداد سیل، تگرگ، خشکسالی، سرما و یخبندان و بیماری های دام و طیور و زنبورعسل، در نخستین فرصت، خسارت آنان، پرداخت گردد.


منبع :: http://www.sbkiran.ir

خبر جدید   باحضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی موضوعات بیمه کشاورزی بررسی شد
برچسب های خبر: ,,


آخرین اخبار

پربازدید