تاریخ خبر: // کد خبر: 47744 // // // //

برگزاری کارگاه آموزشی فرآوری گیاهان دارویی در روستای شحنه

شبکه کشاورزی ایران: توضیحات منتشر شده در ۲۱ مهر ۱۳۹۷ با همت مرکز جهاد کشاورزی زارچ  و به منظور ارتقاء علمی وعملی بهره برداران درپهنه شاهدیه وشحنه، کارگاه آموزشی فرآوری گیاهان دارویی جهت زنان تسهیلگر روستایی  در روستای شحنه برگزار گردید.  به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان یزد در این کارگاه آموزشی که به

برگزاری کارگاه آموزشی فرآوری گیاهان دارویی در روستای شحنه

شبکه کشاورزی ایران:

با همت مرکز جهاد کشاورزی زارچ  و به منظور ارتقاء علمی وعملی بهره برداران درپهنه شاهدیه وشحنه، کارگاه آموزشی فرآوری گیاهان دارویی جهت زنان تسهیلگر روستایی  در روستای شحنه برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان یزد در این کارگاه آموزشی که به مدت دو روز ادامه داشت ؛ انواع گیاهان دارویی مناسب جهت کاشت در منطقه وخواص و نحوه  فراوری آنها توسط مدرس دوره مهندس مصطفی زارع به فراگیران آموزش داده شد.

 در پایان این دوره باهمکاری مرکز جهاد کشاورزی شیر کوه  فراگیران از واحد عرق گیری وگلاب گیری آقای منتظری در روستای ده بالا و  واحد مشاغل خانگی  چیپس میوه و خشکبار آقای صادقی در اسلامیه تفت بازدید به عمل آورده  با روند عملی فرآوری این محصولات   و ایجاد مشاغل خرد روستایی و تسهیلات آن آشنا شدند.

 

مشاهده خبر در وبسایت مرجع

خبر جدید   نرخ خرید تضمینی ۲۵ قلم محصول کشاورزی ابلاغ شد
برچسب های خبر: ,,,,,,


آخرین اخبار

پربازدید