تاریخ خبر: // کد خبر: 88604 // //

برگزاری ستاد گیاهپزشکی با محوریت مبارزه با سن گندم

ستاد گیاهپزشکی با محوریت مبارزه با سن گندم با حضور معاون آفات سازمان حفظ نباتات کشور، مدیرکل آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور، معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان و اعضاء این ستاد برگزار شد.

برگزاری ستاد گیاهپزشکی با محوریت مبارزه با سن گندم

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان ، ستاد گیاهپزشکی با محوریت مبارزه با سن گندم با حضور معاون آفات سازمان حفظ نباتات کشور، مدیرکل آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور، معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی هرمزگان و جمعی از اعضاء این ستاد برگزار شد.

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی هرمزگان در این ستاد اظهار کرد: با مشارکت تمام ارگانها و سازمانها ، ائمه جمعه و شوراهای شهر و روستا، فرمانداری و بخشداری ها جهت ارتقاء آگاهی بهره برداران آموزش های لازم به آنها داده شود.

خبر جدید   رییس سازمان نظام مهندسی کشاوزی و منابع طبیعی استان هرمزگان:تحقق صدور مجوزها در یک روزکاری/ صدور مجوزها در استان هرمزگان بالا است

مهدی ترابی همچنین ابراز داشت: ستاد سن غلات با هدف برنامه ریزی و هماهنگی اجرای عملیات ردیابی و مبارزه با سن غلات می باشد.

وی در ادامه رفع مشکلات ناوگان خودرویی و فنی جهت عملیات مبارزه ایی با آفات را مهم دانست و افزود: عملیات ردیابی و مبارزه با سن غلات در راستای اجرای دستورالعمل سازمان حفظ نباتات کشور در اولویت قرار دارد.

خبر جدید   دیدار کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی با امام جمعه جاسک

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی هرمزگان با تاکید بربرگزاری کلاس های آموزشی کارشناسان و بهره برداران بیان داشت: ردیابی مستمر مزارع گندم و جو و مبارزه به موقع با سن غلات در دستور کار این سازمان قرار دارد وبا جدیت دنبال می شود.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید منبع :: برگزاری ستاد گیاهپزشکی با محوریت مبارزه با سن گندم

خبر جدید   توسعه سیستم آبیاری نوین با هدف ارتقای بهره وری در مزارع هرمزگان


آخرین اخبار

پربازدید