تاریخ خبر: // کد خبر: 86772 // //

بررسی مشکلات واحد تولیدی « نان الهه گندم» با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

در راستای بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با تیم کارشناسی از واحد تولیدی «مجتمع نان الهه گندم» یاسوج بازدید کردند.

بررسی مشکلات واحد تولیدی « نان الهه گندم» با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

             به گزارش غلات نیوز از ایلنا، مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در جریان این بازدید گفت: تداوم رشد و توسعه اقتصادی جامعه وابسته به تلاش های کارگران و نیروهای مولد کشور است و سازمان تامین اجتماعی همواره از این روند حمایت می کند.
عباس نورمحمدی اظهار داشت: بخش عمده جمعیت زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی را کارگران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی تشکیل می دهند و این سازمان افتخار می کند که با ارایه خدمات متنوع بیمه ای و درمانی از این تلاشگران عرصه تولید حمایت کند و سهمی در پشتیبانی از نیروهای مولد و تداوم رشد و توسعه اقتصادی کشور دارد.
 وی افزود: کارگران و کارفرمایان از مهمترین ذی نفعان تامین اجتماعی به شمار می روند و این سازمان خود را متعهد به گسترش تعامل و همفکری و حمایت از آنان و هم چنین صیانت از منابع آن می داند.
نورمحمدی ضمن گفتگو با مدیر و کارگران شاغل در این واحد تولیدی از تلاش آنان در راستای ارتقای سطح تولید و ارایه خدمت به مردم قدردانی کرد.
 مدیر مجتمع نان الهه گندم نیز گفت: سرمایه گذاران و کارآفرینان در شرایط اقتصادی کنونی به منظور تداوم فعالیت خود نیاز به حمایت دارند و حضور متولیان امور ازجمله سازمان تامین اجتماعی باعث دلگرمی کارفرمایان و کارگران می شود.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: بررسی مشکلات واحد تولیدی « نان الهه گندم» با حضور مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

خبر جدید   خرید تضمینی ۱۵ هزار تن گندم در مناطق شرقی اصفهان


آخرین اخبار

پربازدید