تاریخ خبر: // کد خبر: 106473 // //

بازدید مشاور وزیر جهادکشاورزی از پروژه های جهش تولید درشهرستان های شرق استان تهران

مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی از از پروژه های جهش تولید درشهرستان های پاکدشت و پیشوا بازدید کرد.

بازدید مشاور وزیر جهادکشاورزی از پروژه های جهش تولید درشهرستان های شرق استان تهران

بازدید مشاور وزیر جهادکشاورزی از پروژه های جهش تولید درشهرستان های شرق استان تهران مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی از از پروژه های جهش تولید درشهرستان های پاکدشت و پیشوا بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، قدسی مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیر کل امور استان ها با همراهی ذوالفقاری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با سفر به شهرستان های پیشوا و پاکدشت از پروژه های شاخص جهش تولید در این منطقه بازدید کردند. گلخانه مکانیزه تولید اندام های گیاهی مربوط به شرکت مهندسین گل و گیاه خاورمیانه، سردخانه ۱۴۰۰ تنی شرکت تعاونی پارسا نوین ماه مکان( کریمی) و شرکت مهیا پروتئین با ظرفیت ۱۲۵۰۰تن سالانه، در حوزه فرآورده های پروتئینی مورد بازدید قرار گرفت. در این آیین که با همراهی قائم مقام سازمان، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی، معاون بهبود تولیدات دامی، مدیر امور باغبانی و مدیر صنایع تبدیلی استان تهران انجام گرفت، وضعیت واحدها مورد بررسی قرار گرفت و نکات لازم به تولید کنندگان یادآوری شد. هم چنین در راستای اشتغالزایی و تحقق سیاست های تبیین شده سال ۹۹ مبنی بر جهش تولید در استان تهران، گلخانه تولید پایه ارکیده و آنتوریوم کبریایی، گاوداری شیری صفاری، شرکت کشت و صنعت و کارخانه دامپروری شمه شیر واقع در شهرستان پیشوا نیز بازدید شد. قدسی مشاور وزیر و مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت جهاد کشاورزی درحاشیه بازدید از ظرفیت های کشاورزی شهرستان های پاکدشت و پیشوا از نوآوری و خلاقیت بخش کشاورزی و در ارتباط با بحث گلخانه داری و دامداری ابراز رضایت کرد. وی سپس با اشاره به ظرفیت استان تهران در بخش کشاورزی و پتانسیل بالای استان در این زمینه، بر تسریع در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در سال جهش تولید به ویژه درحوزه گلخانه و صنایع تبدیلی و تکمیلی و راه اندازی پروژه های نیمه فعال و راکد در زیربخش های مختلف کشاورزی تاکید کرد.

خبر جدید   مبارزه با عوامل خسارتزای گندم و جو در مزارع شهرستان قدس

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید منبع :: بازدید مشاور وزیر جهادکشاورزی از پروژه های جهش تولید درشهرستان های شرق استان تهرانآخرین اخبار

پربازدید