|ایجاد کارخانه‌جات فراوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی اولویت کاری جهاد کشاورزی است - ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ | اخبار کشاورزی | شبکه کشاورزی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 48614 // // // // //

ایجاد کارخانه‌جات فراوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی اولویت کاری جهاد کشاورزی است – ۱۳۹۷/۰۸/۱۰

شبکه کشاورزی ایران: رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گندم، میوه‌های هسته دار تابستانی، مرکبات، انگور، عسل، گردو و محصولات دامی از مهمترین تولیدات کشاورزی در استان است افزود: سالیانه ۹۱۰ هزار تن محصول کشاورزی در ۲۷۰ هزار هکتار زمین کشاورزیِ کهگیلویه و بویراحمد تولید می‌شود. تاج الدینی توسعه زیرساخت‌های فراوری

ایجاد کارخانه‌جات فراوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی اولویت کاری جهاد کشاورزی است – ۱۳۹۷/۰۸/۱۰

شبکه کشاورزی ایران:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گندم، میوه‌های هسته دار تابستانی، مرکبات، انگور، عسل، گردو و محصولات دامی از مهمترین تولیدات کشاورزی در استان است افزود: سالیانه ۹۱۰ هزار تن محصول کشاورزی در ۲۷۰ هزار هکتار زمین کشاورزیِ کهگیلویه و بویراحمد تولید می‌شود.
تاج الدینی توسعه زیرساخت‌های فراوری و بسته بندی را از برنامه‌های امسال برای افزایش درآمد بهره برداران بخش کشاورزی در کهگیلویه و ویراحمد ذکر کرد و گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های خوبی در زمینه محصولاتی مانند سیب، حبوبات و مرکبات دارد که دولت آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اعطای مجوز و پرداخت تسهیلات بانکی برای ایجاد کارخانه‌های فراوری و بسته بندی است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: تشکیل صندوق‌های حمایت از کشاورزی در شهرستان‌های گچساران، باشت، بویراحمد، دنا، کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام از دیگر برنامه‌های دولت برای حمایت از کشاورزان است.
تاج الدینی اظهار داشت: این صندوق‌ها با ۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای حمایت از کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل خواهد شد.

مشاهده خبر از وبسایت مرجع

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download redmi firmware
Download WordPress Themes
online free course
خبر جدید   توزیع ۲٫۹ میلیون لیتر سوخت بین بهره برداران میاندورودی
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,


آخرین اخبار

پربازدید