تاریخ خبر: // کد خبر: 48614 // // // // //

ایجاد کارخانه‌جات فراوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی اولویت کاری جهاد کشاورزی است – ۱۳۹۷/۰۸/۱۰

شبکه کشاورزی ایران: رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گندم، میوه‌های هسته دار تابستانی، مرکبات، انگور، عسل، گردو و محصولات دامی از مهمترین تولیدات کشاورزی در استان است افزود: سالیانه ۹۱۰ هزار تن محصول کشاورزی در ۲۷۰ هزار هکتار زمین کشاورزیِ کهگیلویه و بویراحمد تولید می‌شود. تاج الدینی توسعه زیرساخت‌های فراوری

ایجاد کارخانه‌جات فراوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی اولویت کاری جهاد کشاورزی است – ۱۳۹۷/۰۸/۱۰

شبکه کشاورزی ایران:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه گندم، میوه‌های هسته دار تابستانی، مرکبات، انگور، عسل، گردو و محصولات دامی از مهمترین تولیدات کشاورزی در استان است افزود: سالیانه ۹۱۰ هزار تن محصول کشاورزی در ۲۷۰ هزار هکتار زمین کشاورزیِ کهگیلویه و بویراحمد تولید می‌شود.
تاج الدینی توسعه زیرساخت‌های فراوری و بسته بندی را از برنامه‌های امسال برای افزایش درآمد بهره برداران بخش کشاورزی در کهگیلویه و ویراحمد ذکر کرد و گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های خوبی در زمینه محصولاتی مانند سیب، حبوبات و مرکبات دارد که دولت آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اعطای مجوز و پرداخت تسهیلات بانکی برای ایجاد کارخانه‌های فراوری و بسته بندی است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: تشکیل صندوق‌های حمایت از کشاورزی در شهرستان‌های گچساران، باشت، بویراحمد، دنا، کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام از دیگر برنامه‌های دولت برای حمایت از کشاورزان است.
تاج الدینی اظهار داشت: این صندوق‌ها با ۵۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای حمایت از کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل خواهد شد.

مشاهده خبر از وبسایت مرجع

خبر جدید   افتتاح ۱۴۸ پروژه عمرانی و تسهیلاتی در هفته دولت
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,


پربازدید