تاریخ خبر: // کد خبر: 66587 // //

افرادی که نمی دانند دام چیست دارای مرتع هستند

نماینده عشایر استان تهران در شورای عشایری استان تهران، گفت: افرادی در مناطق عشایری حضور دارند که حتی نمی دانند دام چیست اما دارای مرتع هستند ولی ما عشایر مراتع آنان را اجاره می کنیم.

افرادی که نمی دانند دام چیست دارای مرتع هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، یازدهمین نشست شورای عشایری استان تهران به ریاست استاندار تهران و با حضور قائم مقام سازمان امور عشایر ایران، معاونین استاندار و فرمانداران شهرستان های تهران و جمعی از نماتیندگان عشایر استان در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد.

نماینده عشایر استان تهران در این نشست در سخنانی با گلایه از اینکه کسانی که دام ندارند چرا باید مرتع داشته باشند، اظهار داشت: حتما ما عشایر باید سیل زده و زلزله زده شویم که به ما توجه و کمک کنید. وی گفت: ما عشایر هچ چیزی از دولت نمی خواهیم، ما چوپان هستیم و فقط تقاضایمان دو چیز است یکی تامین  نهاده دامی و یکی هم مرتع خودمان را می خواهیم. نماینده عشایر استان تهران بیان داشت: بانک ملت چرا باید مرتع داشته باشد و به ما عشایر اجاره بدهد. وی گفت: عشایر تولید کننده بزرگ گوشت قرمز کشور هستند، ما عشایر را تقویت کنید قول می دهیم تمام گوشت قرمز تهران را تامین کنیم.

خبر جدید   اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای مرمت ایل‌راه‌های عشایری استان کرمانشاه

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: افرادی که نمی دانند دام چیست دارای مرتع هستندآخرین اخبار

پربازدید