تاریخ خبر: // کد خبر: 86744 // //

افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی شهرستان سوسنگرد

همزمان با ایام دهه مبارک فجر، سیلوی فلزی ۴۰ هزار تنی شهدای دشت آزادگان با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهور، استاندار خوزستان، قائم مقام مدیر عامل و معاون بازرگانی داخلی , معاون برنامه ریزی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و تعدادی از مسئولین ستادی و محلی در شهرستان سوسنگرد افتتاح شد.

افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی شهرستان سوسنگرد

             به گزارش غلات نیوز از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان ؛ خدارحم امیری زاده  گفت: سیلوی فلزی مکانیزه دشت آزادگان با جذب حدود ۲۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی و استانی در زمینی به مساحت ۵ هکتار با  ظرفیت ذخیره سازی  40 هزار تن با  سازه فولاد و روکش گالوانیزه به بهره برداری رسید.

امیری زاده  افزود: ۵۰ درصد اعتبارات ساخت این سیلو از اعتبارات استانی  و ۵۰ درصد  از طریق منابع داخلی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران تامین شده است.
وی با توضیح اینکه  میزان سطح زیر کشت و برداشت گندم در این شهرستان بیش از ظرفیت ذخیره سازی این سیلو است گفت: در قسمتی از محوطه سیلو با بلوک چینی و نصب نیوجرسی امکان دپوی  15 هزار تن گندم بصورت انبار روباز فراهم شده است  تا در مواقع ضروری و شرایط پیک خرید ،جهت تسریع بخشیدن به عملیات خرید گندم  بصورت موقت مورد استفاده قرار گیرد.

خبر جدید   خرید گندم در خوزستان از مرز ۱۰۰ هزار تن گذشت

امیری زاده گفت: این سیلو اولین واحد ذخیره سازی در استان خوزستان با تجهیز دستگاه نمونه گیر کاملا اتوماتیک است  که   توسط شرکت های دانش بنیان ایرانی طراحی و ساخته شده است
وی  از مهمترین ویژگی این سیلو  به افزایش سرعت نمونه گیری گندم، امکان نمونه گیری از سطوح تحتانی وسایل نقلیه و کاهش فاصله  بین وسیله نقلیه تا آزمایشگاه اشاره کرد.
مدیر اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان در پایان افزود: با افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی ذخیره سازی گندم در شهرستان دشت آزادگان علاوه بر افزایش ظرفیت ذخیره سازی استان به یک میلیون و ۴۶۰ هزار تن 

خبر جدید   بهبود کیفیت آرد ونان خود را از ما بخواهید

 برای  25 نفر بصورت مستقیم  و  60 نفر بصورت غیر مستقیم  اشتغال ایجاد شده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: افتتاح سیلوی ۴۰ هزار تنی شهرستان سوسنگردآخرین اخبار

پربازدید