تاریخ خبر: // کد خبر: 70302 // //

اعلام نرخ جدید نان در گلستان

با مصوبه اخیر کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان قیمت جدید انواع نان در استان گلستان تعیین شد و از امروز شنبه ۱۸ آبان قابل اجراست.

اعلام نرخ جدید نان در گلستان

             به گزارش گزارش غلات نیوز از فارس، قیمت انواع نان در استان گلستان براساس مصوبه اخیر کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان اعلام شد و این مصوبه از  امروز شنبه ۱۸ آبان قابلیت اجرایی دارد.
قیمت نان بربری دولتی بدون تغییر وزن با وزن چانه ۴۷۵ گرم به قیمت ۷۵۰ تومان با ۳۶٫۲۶ درصد افزایش عرضه می‌شود و نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرم به قیمت ۲۷۵ تومان به فروش می‌رسد.
قیمت نان یارانه‌ای با احتساب گندم هر کیلوگرم گندم ۶۶۵ تومان و قیمت نان آزاد با احتساب گندم هر کیلوگرم ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

خبر جدید   آرژانتین آماده تامین گندم به ویتنام

براساس مصوبه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان؛ قیمت نان بربری آزادپز در دو نرخ با وزن‌های چانه متغیر خواهد بود، قیمت نان بربری در نانوایی‌های آزادپز بدون تغییروزن چانه «650 گرم» به قیمت یک‌هزار و ۵۰۰ تومان؛ و نان بربری آزادپز با وزن چونه «450 گرم» به قیمت یک‌هزار تومان به فروش می‌رسد.

خبر جدید   رشد ۳۰ درصدی سهم حمل سبز در جابه‌جایی کالاهای اساسی

نان لواش آزادپز با وزن خمیر ۱۲۰ گرم و وزن نان ۱۰۰گرم به قیمت ۳۰۰ تومان است و قیمت نان سنگک با وزن نان ۴۰۰ گرم به قیمت یک‌هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.
براساس نرخ جدید؛ نان سنگک تک‌رو کنجدی به وزن خمیر ۴۱۰ گرم به قیمت یک هزار و ۷۵۰ تومان است و نان سنگک دو رو کنجدی به وزن خمیر ۴۲۰ گرم به قیمت ۲ هزار تومان است.
شهروندان در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت بیش از نرخ مصوب و یا کم‌فروشی؛ تخلفات را از طریق شماره ١٢۴ با بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و فرمانداری شهرستان و اتحادیه صنف خبازان گزارش دهند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: اعلام نرخ جدید نان در گلستان

خبر جدید   آرد و نانوا مقصران کیفیت پایین نان گیلان


آخرین اخبار

پربازدید