تاریخ خبر: // کد خبر: 84752 // //

استقرار دائم نماینده نظام مهندسی کشاورزی استان تهران درمدیریت جهاد کشاورزی پردیس

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان پردیس درجمع اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان تهران گفت: با فراهم شدن امکانات وفضا به منظور تسهیل شدن ارتباط کشاورزان و بهره برداران با کارشناسان نظام مهندسی کشاورزی شهرستان، همکاران نظام مهندسی در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به طور دائم مستقر می شوند.

استقرار دائم نماینده نظام مهندسی کشاورزی استان تهران درمدیریت جهاد کشاورزی پردیس

نسخه چاپی   ارسال به دوست استقرار دائم نماینده نظام مهندسی کشاورزی استان تهران درمدیریت جهاد کشاورزی پردیس مدیرجهاد کشاورزی شهرستان پردیس درجمع اعضای شورای مرکزی نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی استان تهران گفت: با فراهم شدن امکانات وفضا به منظور تسهیل شدن ارتباط کشاورزان و بهره برداران با کارشناسان نظام مهندسی کشاورزی شهرستان، همکاران نظام مهندسی در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به طور دائم مستقر می شوند. نظام صنفی کشاورزی اهرم و بازوی اجرایی قوی برای جهاد کشاورزی پردیس به شمار می رود مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در جلسه مشورتی با نظام صنفی کشاورزی، این نهاد را یک اهرم و بازوی اجرایی قوی برای جهاد کشاورزی پردیس خواند. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جلسه هم اندیشی و مشورتی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پردیس با حضور انیسی دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان تهران و هداوند میرزایی عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی استان تهران و دبیر اجرایی  نظام صنفی کشاورزی شهرستان پیشوا و   اعضای هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان پردیس در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد . قریشی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در این نشست با بیان این نکته که تعیین کننده منزلت وجایگاه نظام صنفی در شهرستان مسئولین آن هستند، اظهار داشت: آن ها هستند که با عملکرد و پیگیری های خود می توانند برای جایگاه نظام صنفی در جمع بهره برداران شهرستان جلوه و منزلت ایجاد کنند . وی ضمن گلایه و ابراز ناراحتی از مغفول ماندن این بخش در جهاد کشاورزی شهرستان پردیس ادامه داد: ما به نظام صنفی به عنوان یک اهرم کمک کننده و بازوی اجرایی قوی در کنار بخش دولتی نگاه می کنیم و ازطریق حضور نظام صنفی کشاورزی در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها، در جهت استیفای حقوق نظام صنفی کشاورزی هم راستا با تلاش برای افزایش بهره وری کشاورزی در شهرستان  گام برمی داریم.
قریشی تصریح کرد: با این نگاه ونگرش به کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان پردیس این نوید را می دهیم که از این پس با استقرار منظم و دائم اعضای نظام صنفی به صورت همه روزه ، کمک می کنیم تا درکنار بهره مندی کشاورزان و بهره برداران این شهرستان از خدمات نظام صنفی کشاورزی این نهاد مردمی به جایگاه و منزلت واقعی خود در شان   بهره برداران بخش کشاورزی این شهرستان برسد .   تعداد نمایش خبر:۱ تاریخ درج خبر:يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨  air.ir/ZTqHx نظرات بینندگاناین خبر فاقد نظر می باشد نام : ایمیل :  *نظرات : متن تصویر:   …در حال ثبت نظر  نظر شما نام : ایمیل :  *نظرات : متن تصویر: خطا! متن تصویر را اشتباه وارد کرده اید.   …در حال ثبت نظر  
لیست اخبار >>

خبر جدید   ۹۰هکتار از اراضی زراعی شهرستان فیروزکوه امسال به زیرکشت کلزا می رود

http://www.aryanic.com/طراحی-سایت توسط پورتال آریانیک aryanic
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: استقرار دائم نماینده نظام مهندسی کشاورزی استان تهران درمدیریت جهاد کشاورزی پردیسآخرین اخبار

پربازدید