تاریخ خبر: // کد خبر: 102637 // //

اخبار > رضایت گندم‌کاران لرستانی از تحویل گندم در مراکز خرید

گندم‌کاران استان لرستان در گفتگو با روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی این استان از نحوه‌ی ارائه خدمات توسط عوامل مراکز خرید اظهار رضایت کردند.

اخبار > رضایت گندم‌کاران لرستانی از تحویل گندم در مراکز خرید

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان، کشاورزان گندم‌کار لرستانی به ارائه خدمات مراکز خرید تضمینی گندم در طول شبانه روز اشاره کردند و گفتند که محموله گندم خود را یکی از روستاهای شهرستان ازنا در شب به مرکز خرید آورده بودند تا فردای آن روز محموله را تحویل مرکز خرید بدهند که به محض رسیدن به مرکز خرید در شب سیلو و مرکز خرید گندم فعال و عوامل خرید تضمینی در آنجا مرکز حضور داشتند و مراحل نمونه برداری و کار خرید انجام و پس از تخلیه و صدور اسناد انجام شد.

خبر جدید   وزارت جهاد کشاورزی از کشت برنج در استان های مازندران و گیلان حمایت می کند/انجام اقدامات لازم برای معرفی گیاهان جایگزین در سایر استان ها

گندم‌کاران اظهار کردند تحویل گندم بدون معطلی در مرکز خرید انجام شد و آنان حالا می‌توانند به کارهای عقب افتاده خود بیشتر برسند و از این برنامه‌ریزی خوب اظهار رضایت و از عوامل خرید مراکز و اداره کل غله و خدمات بازرگانی این استان تشکر کردند.

 

رشد ۲۰ هزارتنی خرید گندم

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان رشد از ۲۰ هزارتنی خرید تضمینی گندم در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.

خبر جدید   حضور ۳۳ کشور خارجی در چهارمین همایش بین المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان از ۲۰ تا ۲۲ مرداد ماه در تهران

حجت‌اله بیرانوند گفت: عملیات خرید تضمینی گندم در استان در ابتدای خردادماه شروع شده و تا امروز بیش از ۸۰ هزار تن محصول تولیدی مازاد بر نیاز کشاورزان استان در نقاط جنوبی و مرکز استان خریداری و ذخیره شده است.

وی افزود: امسال نسبت به سال قبل در همین زمان رشد ۲۰ هزارتن خرید گندم افزایش دارد و ۳۰۰ هزار تن خریداری خواهیم کرد.

خبر جدید   توسعه کشت های متراکم نسخه شفابخش رفع بیکاری و افزایش بهره وری آب/توسعه شهرک های گلخانه ای در قم برای عبور از بحران کم آبی

بیرانوند تصریح کرد: ۱۱۰ میلیارد تومان مطالبات کشاورزان پرداخت شده است و تا تا۳۱ خرداد ماه تمام مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.

وی به تسهیل شرایط برای دریافت محصولات اشاره کرد و افزود: در این راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفته است به طوری که مراکزخرید هر شهرستان‌ها طوری تعیین شده است که نزدیک ترین فاصله با محصولات را داشته باشد.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید منبع :: اخبار > رضایت گندم‌کاران لرستانی از تحویل گندم در مراکز خرید

برچسب های خبر:


آخرین اخبار

پربازدید