تاریخ خبر: // کد خبر: 63527 // //

اجرای طرح پلاک گذاری تراکتورها

طرح پلاک گذاری تراکتورهای با عمر بیش از ۲۵ سال با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان نیر، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، مسئول مکانیزاسیون مدیریت و همکاران مرکز جهاد کشاورزی کوراییم و حومه از ابتدای سال جاری اجراء میگردد.

اجرای طرح پلاک گذاری تراکتورها

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نیر : اجرای طرح پلاک گذاری تراکتورها
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، رضا ناصری با اعلام این خبر افزود: طرح پلاک گذاری تراکتورهای با عمر بیش از ۲۵ سال با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی این شهرستان، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، مسئول مکانیزاسیون مدیریت و همکاران مرکز جهاد کشاورزی کوراییم و حومه در تمامی روستاهای سطح از ابتدای سال جاری اجراء میگردد.
وی اضافه کرد: طی بازدیدهای به عمل آمده، ۱۷۹ دستگاه تراکتور مورد بازبینی قرار گرفته و پس از تکمیل پرونده، مدارک برای صدور پلاک به واحد شماره گذاری راهنمایی و رانندگی استان ارسال گردید.
وی در پایان افزود: هدف از اجرای این طرح، سنددار کردن تراکتورهای فاقد مالکیت، پلاک و ارائه سوخت از طریق شرکت نفت میباشد. همچنین تعداد کل تراکتورهای این شهرستان ۱۶۲۰ دستگاه میباشد که از این تعداد ۵۷۰ دستگاه صاحب پلاک و بقیه از طریق اجرای این طرح تا پایان امسال صاحب پلاک خواهند گردید.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: اجرای طرح پلاک گذاری تراکتورها

خبر جدید   ارتقاء ۲۰ پله ای استان در اجرای سیستم های نوین آبیاری تحت فشار


آخرین اخبار

پربازدید