تاریخ خبر: // کد خبر: 85004 // //

اجرای بزرگترین طرح انتقال فضای باز سبزی و‌صیفی به محیط گلخانه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان، مسعود گرگیج ظهر امروز اظهار کرد: بزرگترین طرح انتقال فضای باز سبزی و‌صیفی به محیط گلخانه استان به مساحت ۴۸ هکتار در منطقه تازیان شهرستان بندرعباس اجرا می شود. وی در حاشیه بازدید از محل اجرای طرح در منطقه تازیان افزود: این طرح در قالب شهرک گلخانه ای

اجرای بزرگترین طرح انتقال فضای باز سبزی و‌صیفی به محیط گلخانه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان، مسعود گرگیج ظهر امروز اظهار کرد: بزرگترین طرح انتقال فضای باز سبزی و‌صیفی به محیط گلخانه استان به مساحت ۴۸ هکتار در منطقه تازیان شهرستان بندرعباس اجرا می شود.

وی در حاشیه بازدید از محل اجرای طرح در منطقه تازیان افزود: این طرح در قالب شهرک گلخانه ای احداث می شود که واحدهای آن به صورت گلخانه کوچک مقیاس می باشد.

خبر جدید   در دیدار رییس جهادکشاورزی هرمزگان با اعضای شورای شهر فین تاکیدشد؛ ایجاد صنایع تبدیلی از ملزومات توسعه کشاورزی در فین است

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی هرمزگان در ادامه با اشاره به قرار گرفتن این طرح در حاشیه شهر بندرعباس بیان داشت: احداث گلخانه در این منطقه جنبه اکوتوریسم کشاورزی داشته و از لحاظ بصری حاشیه شهر بندرعباس را جلوه ای زیبا خواهد داد.

گرگیج در پایان با بیان اینکه طرح مذکور به زودی توسط مسوولین کلنگ زنی خواهد شد،خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح برای۳۰۰ نفر ایجاد شغل خواهد شد .

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: اجرای بزرگترین طرح انتقال فضای باز سبزی و‌صیفی به محیط گلخانه

خبر جدید   همزمان با برگزاری کنگره ملی شهدا در هرمزگان؛ مسوولین جهادکشاورزی با خانواده شهدا دیدار کردند


آخرین اخبار

پربازدید