تاریخ خبر: // کد خبر: 108205 // //

آرد نیاز حیاتی عشایر برای گذران زندگی

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه گفت: جامعه عشایر استان نماد تولید و تلاش هستند.

آرد نیاز حیاتی عشایر برای گذران زندگی

             به گزارش غلات نیوز از باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه‌ای با حضور ارویسی مدیر کل غله، محمدی مدیر کل امور عشایر و همچنین نظری مدیر عامل جدید اتحادیه تعاونی‌های عشایری با موضوع رفع مشکلات توزیع سهمیه آرد عشایر به عنوان نیازی حیاتی برگزار گردید.
 محمدی با تشکر از تعامل خوب اداره غله خواستار نظارت بیشتر و همچنین تعامل دو دستگاه در کنار اتحادیه تعاونی‌های عشایری به منظور رفع مشکلات  توزیع آرد در سطح استان شد.
 ارویسی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی کرمانشاه جامعه عشایر استان را نماد تولید و تلاش عنوان و بیان کرد:امنیت غذایی این جامعه تلاشگر و مولد رابطه مستقیمی با حضور و دلگرمی این عزیزان در مناطق مرزی دارد و بی‌شک اداره غله در کنار دیگر سازمان‌ها و نهاد‌های ذی ربط از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهد کرد.
 اتحادیه تعاونی‌های عشایری وظیفه توزیع در بین عشایر استان را برعهده دارد که در کنار آن به عزیزان ساکن در روستا‌ها نیز خدمات رسانی می‌کند.
 رضایی قائم مقام شرکت آب و فاضلاب و مهدی نظری مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های عشایری، مشکلات آبرسانی سیار به عشایر و روستائیان استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برنامه ریزی مناسب و هدفمند به منظور رفع نیاز آب شرب مصرفی خانوار و دام عشایر را خواستار شدند.
 خشکسالی و کمبود آب آشامیدنی در چند سال اخیر مشکلات فراوانی را برای عشایر و روستائیان استان رقم زده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: آرد نیاز حیاتی عشایر برای گذران زندگی

خبر جدید   ۵ هزار تن گندم از سیلوی مهاباد بارگیری شد


آخرین اخبار

پربازدید